Холестерин — контроль з Лецитином (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
120.00грн
Артикул: gr-144
Модель: gr-144

Просмотров: 273

Форма випуску: таблетки.
Склад: трава люцерни, цибулини часнику, корінь кульбаби, лецитин, трава таволги, корінь солодки,  діоскорії.
Значення для організму
Атеросклероз - актуальна проблема, що характеризується ураженням артерій великого і середнього калібру з відкладенням і накопиченням в інтимі атерогенних ліпопротеїдів з подальшим розвитком сполучної тканини, атероматозних бляшок, органних і загальних розладів кровообігу.
Для практичного лікаря має значення локалізація процесу (аорта, коронарні, мозкові, ниркові, мезентеріальні та легеневі артерії) і фактори реальної небезпеки для здоров'я.
Схильні до атеросклерозу 40-50 літні і старше, особливо чоловіча стать, особи з артеріальною гіпертензією, наявністю шкідливих звичок, порушенням толерантності до глюкози, з надмірною масою тіла, хворі на цукровий діабет, які страждають гіподинамією, що мають високу концентрацію в крові тригліцеридів, холестерину, атерогенних ліпопротеїдів .
До факторів ризику розвитку цього захворювання відносяться: порушення функції печінки, кишечника, щитовидної залози, статевих залоз, інсулярного апарату; з патогенетичних механізмів можна відзначити підвищення проникності ендотелію судин, порушення видалення холестерину з інтими артерій, активацію перекисного окислення ліпідів.
Атеросклеротичні зміни судин проходять кілька стадій, від перших змін (відкладення жирових речовин в артеріях) до появи клінічних симптомів.
Дослідження останніх років показали, що наявність фіброзних бляшок є у 10% дітей у віці 10-14 років і наростають на 10% кожні наступні 5 років.
Тому, профілактику атеросклерозу треба починати раніше, ніж з'являться перші сигнали про поразку судин.
У комплексному лікуванні початкових форм атеросклерозу можна з успіхом використовувати фітопрепарати протисклеротичного напрямку.
Універсальний рослинний препарат «Холестерин - контроль з лецитином» є найважливішим для судин засобом корекції і профілактики атеросклерозу, спрямований на гальмування всмоктування екзогенного і реабсорбцію ендогенного холестерину, пригнічення його синтезу, підвищення його утилізації і виведення з організму, зниження концентрації ліпопротеїдів низької щільності і тригліцеридів в крові, попередження і усунення пошкоджень судинного русла атеросклеротичними бляшками.
Складові комплексу, забезпечують полівалентний терапевтичний ефект, надаючи антиатеросклеротичну, гіпохолестеринемичну, судинорозширювальну, ноотропну,покращуючу мозковий кровообіг дію. Крім того, рослинні ангіопротектори, гіполіпідемічні рослини, антикоагулянти непрямої дії, що входять до складу рецептури, вибірково пов'язують холестерин в шлунково-кишковому тракті, підвищують обмін речовин, знижують в'язкість крові, зменшують проникність судин, забезпечують антиоксидантний ефект.
«Холестерин - контроль з лецитином» - це потужна підтримка розумових здібностей, ємності вашій пам'яті, енергетичного потенціалу мозку, концентрації уваги, гостроти мислення, затребувана при підвищених розумових навантаженнях, для профілактики мозкових катастроф, захисту від деменції.

Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Люцерна - достовірно знижує рівень холестерину і ліпідів у крові, перешкоджає атеросклеротичних змін стінок судин, відноситься до відомих антисклеротичних природних ліків; здатність сапонінів, рослинних волокон, біофлавоноїдів рослини до нейтралізації ліпопротеїдів низької щільності і підвищення ліпопротеїдів високої щільності є відмінною рисою люцерни; вона набагато ефективніше часнику блокує холестерин, через виборче зв'язування його в шлунково-кишковому тракті, перешкоджає попаданню холестерину в кровоносне русло.
Часник - основна дія цибулин - це зниження рівня холестерину, підтверджене численними авторитетними дослідженнями і клінічною апробацією; ступінь падіння концентрації холестерину становить до 23%; особливо корисний часник особам похилого віку з атеросклерозом і ослабленням пам'яті, він перешкоджає агрегації тромбоцитів, сприяє лізису свіжих тромбів, уповільнює розвиток атеросклерозу.
Кульбаба - тритерпенові сполуки, фітостерини надають ноотропний ефект, обумовлений стимулюючою дією на церебральний метаболізм, бета-ситостерин гальмують всмоктування холестерину; сучасна наука підтверджує, що коріння кульбаби мають протисклеротични властивості і рекомендовані для профілактики і лікування атеросклерозу, особливо при наявності зменшення просвіту кровоносних судин за рахунок склеротичного потовщення їх стінок.
Лецитин - діючи синергічно з лікарськими рослинами, які входять до складу рецептури, лецитин посилює циркуляцію крові, сприяє очищенню судин, знижує рівень холестерину, перешкоджає акумуляції атеросклеротичних відкладень на стінках артерій. Крім того, фосфоліпіди необхідні для синтезу, найважливішого для процесів пам'яті і мислення, нейромедіатора ацетилхоліну, який відповідає за передачу нервових імпульсів у відповідних зонах кори головного мозку; особливо важливий лецитин для розвитку пам'яті, її ємності і стійкості до порушень пов'язаних зі старінням.
Таволга - по антиоксидантним властивостям і антігіпоксантной активності не поступається листю гінкго білоба, достовірно гальмує агрегацію еритроцитів і тромбоцитів, регулює тонус судин, підвищує стійкість тканин мозку до гіпоксії; клінічно доведено, що рослина нормалізує індекс атерогенності, ліпідний склад крові, знижує підвищений вміст тригліцеридів в крові.
Солодка - ефективність і можливість коренів солодки нормалізувати ліпідний склад крові підтверджена клінічно; у пацієнтів з гіперліпопротеїнемією солодка знижує рівень загального холестерину крові на 63,7%, що пояснюється зменшенням всмоктування холестерину в кишечнику, прискоренням його виведення з жовчю, активізацією рецепторів до ЛПНЩ у печінці, пригніченням біосинтезу холестерину.
Диоскорея - має репутацію надійного противосклеротического засобу, з якого отримують «поліспонін», що застосовується в терапії різних форм атеросклерозу; має протизапальні, діуретичні, гіпотензивні, гіпоглікемічні, гіполіпідемічні властивості; механізм противосклеротического дії рослини обумовлений гальмуванням всмоктування холестерину в кишечнику, а також нормалізацією обміну холестерину.

Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики атеросклерозу і гіперліпідеміческімі станів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- атеросклероз судин серця, головного мозку, нижніх кінцівок;
- атеросклероз з помірною гіперхолистеринемією;
- гіперліпідемія, гіперліпопротеїнемія;
- порушення мікроциркуляції в різних органах і тканинах, у тому числі сітківці ока;
- судинні порушення (інсульт, інфаркт в комплексній терапії);
- підвищений рівень холестерину в крові, в тому числі в період перебудови організму;
- психоемоційний стрес; - клімактеричний синдром;
- порушення периферичного кровообігу, перемежівающаяся кульгавість при ходьбі, судоми в литках ніг;
- гіпертонічна хвороба в комплексній терапії;
- профілактика судинних порушень у осіб похилого та старечого віку.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Холестерин — контроль з Лецитином (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Петро 2023-12-08

Замовлення робив через сайт. Разом з вітамінами та краплями для очей. Посилка прийшла швидко. Все сподобалося.

Галина 2023-12-08

Плюсы этих таблеток - хороший состав и недорогая цена. Минусы - принимать их нужно длительное время и схема приема не очень удобная. Пока не готова заказать.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок