Солінорм - Коректор сольового обміну (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
120.00грн
Артикул: gr-34
Модель: gr-34

Просмотров: 264

Форма випуску: таблетки.
Склад: корінь кульбаби, трава ортосифона (нирковий чай), корінь стальника, трава споришу, корінь марени красильної/трава хвоща польового, корінь лопуха, кукурудзяні рильця, кошики артишоку.
Значення для організму. 
У сучасному світі з пануючою парадигмою загального харчового споживання, достатком фастфудів і погіршення екологічної ситуації збільшується число патологій, пов'язаних з порушенням мінерального обміну в організмі. Захворювання з дисбалансом сольового обміну неухильно прогресують і «молодіють». Важливість збалансованого обміну солей в організмі незаперечна. Солі та їх іони активно беруть участь у всіх видах обміну речовин і підтримують гомеостаз і протікання фізіологічних процесів. Іони солей беруть участь в регуляції розподілу внутрішньо- і міжклітинної рідини, підтримці кислотно-лужної рівноваги, функціонуванні нервових клітин, м'язової роботи.
При порушенні сольового обміну змінюється баланс між надходженням і виведенням солей, що проявляється сольовими відкладеннями в нирках, жовчному міхурі, сечовивідних і жовчовивідних шляхах, в суглобах і хребті.
Сечокам'яна хвороба - поширене захворювання, частота якого зростає. До нефролітіазу наводять безліч причин, які сприяють випаданню кристалів солей, утворюючи основну ланку каменеутворення. Значну роль в утворенні солей грають запальні процеси, порушення ниркового кровотоку, інфекційні фактори, кислотність біохімічного складу сечі. Всі ці зміни можуть відображати загальні порушення метаболізму або бути наслідком ниркової патології.
Розлад регуляції обміну солей (кальцію, оксалатів, уратів та ін.) cкладає основу сечових каменів. Найчастіше зустрічаються оксалатні, уратні, фосфатні, рідше цистинові камені.
Порушенням обміну сечової кислоти і відкладенням її солей в суглобах характеризується подагра із запальними процесами, деформацією суглобів і вираженим больовим синдромом.
Такі ж порушення обмінного характеру лежать в основі жовчнокам'яної хвороби. Зміна співвідношення жовчних кислот і холестерину, порушення пасажу жовчі внаслідок інфекційних та паразитарних факторів, метаболічних і функціональних розладів жовчовивідної системи призводить до хронічного холециститу, який супроводжується запальними процесами. При порушенні тендітної рівноваги, посилюється утворення холестерину, зменшується продукція жовчних кислот, що забезпечують його розчинність. Це призводить до формування жовчних каменів. 
З відкладеннями солей в суглобах і хребті пов'язана одна з головних причин, а саме порушення сольового обміну, проявом якого є обмеження рухливості, хрускіт, біль в спокої і русі, деформація, кісткові розростання у вигляді «шпильок» і «шпор» в суглобах.
Значення водно-сольового обміну воістину велике: він забезпечує злагоджену роботу всіх органів і систем, засвоєння корисних для організму речовин, виводить продукти розпаду, бере участь в процесах побудови клітини і тканин.
Профілактика таких обмінних порушень включає в себе дієтотерапію, дотримання водного режиму і, звичайно, фітотерапію. Рослинні комплекси дають хороший ефект при початкових етапах таких патологій, а також використовуються в терапевтичних лікувальних програмах на різних стадіях захворювання. Крім того, рослинні засоби можуть підсилювати ефект основних лікарських засобів, зменшити їх побічні явища.
Реабілітаційні заходи для корекції сольового обміну передбачають комплексний підхід і використання лікарських трав з заслуженим лікувальним досвідом роботи в цьому напрямку.
Пріоритетність фітотерапії обумовлена ​​багатогранністю впливу на всі ланки обмінної ланцюга, її практичної нешкідливістю при тривалому застосуванні і ефективністю участі в регуляції порушених обмінних процесів, а також попередженням захворювань нирок, жовчного міхура, суглобів і хребта.
«Солінорм - сольовий обмін» спрямований на відновлення балансу мінерального обміну речовин. Оптимальний лікувальний ефект формули досягається за рахунок поєднання специфічних дій інгредієнтів, що входять до складу, які коригують процеси надходження і виведення солей, гармонійно покращують функції печінки і нирок, головних учасників, що відповідають за обмінні процеси, знижують ризик утворення і відкладення солей в жовчо- і сечовивідних шляхах, нирках, жовчному міхурі, суглобах і хребті.
Надаючи протизапальну, спазмолітичну, сечогінну, м'якe жарознижувальну дію, комплекс сприяє клітинної регенерації пошкоджень, полегшує клінічні прояви захворювання, пов'язані з відкладенням солей, уповільнює прогресування патологічних процесів. 
Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Кульбаба - кращий засіб при тривалих порушеннях обмінних процесів.  Медицина відносить його до антідіскразіческім рослинам, здатним надати допомогу при хронічних хворобах обміну речовин з тенденцією до різних ускладнень.  Покращуючи жовчовиділення, посилюючи діурез, нормалізує процеси обміну, кульбаба запускає механізми благотворного впливу на сполучну тканину.  Ефективний при хронічних дегенеративних суглобових патологіях, покращує рухливість суглобів, знижує ризик загострень.  Рекомендований при жовчнокам'яній, сечокам'яної хвороби, як ефективний засіб виведення солей і речовин, що утворюють відкладення в уразливих органах.
Ортосифон (нирковий чай) - поєднання м'якого диуретического і спазмолітичного ефектів обумовлює виведення з організму хлоридів, сечовини і сечової кислоти.  Ортосифон сприяє зменшенню болів, кількості слизу і лейкоцитів в жовчі.  Трава ниркового чаю використовується в терапії захворювань нирок, жовчного міхура, в тому числі при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобі.  Особливо заслуговує на увагу застосування ортосифона в комплексі медичних заходів при подагрі. 
Стальник - визнаний медициною офіційний проносний засіб з сечогінною дією.  Перешкоджає утворенню каменів в нирках і розвитку запалень.  Містить ізофлавоноїди і ефірні олії, які надають акваретичну дію (терапія промивання).  У поєднанні з мареной красильною, активізує виведення сечової кислоти, послаблює больові відчуття.
Спориш (горець пташиний) - є основним компонентом терапії при патологіях, пов'язаних із затримкою в організмі токсичних продуктів обміну.  Трава споришу популярна в медицині як надійне сечогінний засіб з вазопротектівними можливостями (нормалізує судинну проникність).  Володіє детоксикаційними властивостями, підтримує механізми гомеостазу, мобілізації антитоксических і захисних реакцій.  Як концентратор природного кремнію, бере участь в регуляції обмінних процесів, синтезі білка колагену, забезпечує міцність і еластичність сполучної і епітеліальної тканини. 
Марена красильна — у цієї рослини достовірна ефективність розчинення кальцієво-оксалатних, кальцієво-фосфатних і уратних каменів. Марена розм'якшує і руйнує сольові відкладення в нирках і сечовивідних шляхах, проявляє спазмолітичну, потогінну, в'яжучу, сечогінну, проносну дію. Офіційна медицина рекомендує марену як ефективний діуретик і спазмолітик при сольових відкладеннях в нирках і суглобах.
У комплексі з кульбабою зменшує спазми, болі, попереджає розвиток жовчнокам'яної хвороби.
Хвощ польовий - в поєднанні з іншими травами застосовується як ремінералізуючий засіб, що сприяє розвитку кісткової і хрящової тканини;  утворює захисні колоїди, що перешкоджають утворенню сольових відкладень в нирках і суглобахх.
Лопух - універсальна рослина для корекції всіх видів обміну.  Нормалізує мінеральний і вуглеводний обмін, сприяє регенерації пошкоджень клітин і сполучної тканини, зменшує процеси запалення, перешкоджає утворенню оксалатних і фосфатних каменів.  Як гепатопротектор, попереджає патологічні порушення в печінці, розвиток жовчнокам'яної хвороби.
Кукурудзяні рильця - збільшують секрецію жовчі, зменшуючи в ній кількість щільного осаду, знижують її в'язкість, питому вагу, а також зміст білірубіну.  Сприяють виведенню каменів і перешкоджають їх утворенню.  Кукурудзяні рильця - визнаний засіб при порушеннях сольового обміну, для розчинення каменів в нирках, при суглобових і ревматичних захворюваннях, для заспокоєння болів при хронічному циститі і жовчнокам'яної хвороби.
Артишок - дієтичний продукт з вмістом цинарину і вітамінів.  Цинарин надає жовчогінний, антігепатотоксіческій, сечогінний ефект, покращує метаболічну функцію печінки.  Як потужний гепатопротектор, активізує і відновлює роботу гепатоцитів, позитивно впливає на обмін і метаболізм ліпідів, холестерину, покращуючи антитоксичну функцію печінки.  За рахунок холеретичного ефекту збільшує обсяг виділеної жовчі, сприяє зниженню рівня азотовмісних речовин, холестерину в крові.  Артишок вважається надійним засобом при жовчнокам'яній хворобі, захворюваннях нирок, атеросклерозі.
 Показання до застосування 
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики порушень мінерального обміну, при підвищеному ризику каменеутворення і відкладення солей, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- захворювання суглобів і хребта (артрити, артрози, остеохондроз, подагра);
- порушення функції нирок і сечовивідних шляхів (нирковокам'яна хвороба, сечокам'яна хвороба, цистити, пієлонефрити);
- порушення функції печінки (жовчнокам'яна хвороба);
- порушення сольового обміну (оксалурія, уратурія);
- сечокислий діатез;
- обмінні порушення в передміхуровій залозі (калькульозний простатит);
- тугорухливість суглобів і хребта;
- похилий вік.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Сполучуваність:
при уратних каменях: «Деревій» (Б), «Сосна» (Б), «Звіробій» (Б), «Лопух» (Б)
при фосфатних каменях: «Спориш» (Б), «Звіробій» (Б), «Кропива травнева» (Т)
при оксалатних каменях: «Береза» (Б, Т), «Кропива травнева» (Т), «Лопух» (Б, Т)
при циститах: «Брусниця» (Т), «Герон-віт Акваретін» (Т), «Журавлина» (Б.Т.)
при жовчнокам'яній хворобі, холециститі: «Таволга» (Т), «Фенугрек» (Т), «Лопух» (Т), «Журавлина» (Т.)
при простатиті: «Брусниця» (Т), «Червоний корінь» (Т), «Люцерна» (Б, Т), «Проти простатиту» (Б), «Фітолек простатит» (Т)
при сечокислому діатезі: «Береза» (Б, Т), «Материнка» (Б), «Лопух» (Б.Т)
при сольовому діатезі (подагрі): «Череда» (Б, Т), «Хвощ» (Т), «Шабельник» (Т), Герон-віт Акваретін (Т)
при деформуючих артрозо-артритах: «Живокост» (Т), «Шабельник» (Т), «Печінкова пропис» (Т), «Імбир» (Б), «Кульбаба» (Б, Т), «Суставіт Артро» (Б), Кальцій - D3 - баланс (Т), Хвощ - Кремнієва броня (Т).

*Т - таблетки, Б - біологічно активна рідина, О - олія.

* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці.
Солінорм - Коректор сольового обміну (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Лариса 2023-12-08

У меня тоже после курса этих таблеток стали меньше болеть суставы. Я довольна результатом и хочу повторить курс где-то через полгода. Присмотрела себе еще и крем от боли в суставах здесь же. Очень удобно - все закажу в одном месте.

Тетяна 2023-12-08

З порушенням сольового обміну в організмі виникають різні захворювання. Причому страждають буквально всі органи. Особливо суглоби та хребет. Тому ці трав'яні пігулки потрібні практично всім. Особливо людям похилого віку.

Алла Ивановна 2023-12-08

По совету врача пропила два курса этих таблеток. Стала замечать, что суставы к вечеру болят намного меньше. Хочу продолжить курс. Цена позволяет.

Дмитрий 2023-12-08

Нужные таблетки. Ведь правда, при болях в суставах и спине мало просто помазать каким-нибудь кремом. Он просто немного облегчит боль. А проблему-то нужно решать изнутри - воздействовать на саму причину этой боли. А причиной часто являются нарушения солевого обмена.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок