Пустирник - Седасон - Заспокійлива пропис (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
136.00грн
Артикул: gr-52
Модель: gr-52

Просмотров: 287

Форма випуску: таблетки.
Склад:  трава пустирнику, корінь шоломниці, коріння і кореневища синюхи блакитної.. 
Значення для організму. 
У справедливості фрази, що «всі хвороби від нервів» вже ніхто не сумнівається. Стресові фактори, нерви, натягнуті як струна - це дієва загроза здоров'ю людини. Швидка втомлюваність, слабкість вранці, поганий сон, часті головні болі, серцево-судинні захворювання, ожиріння, шлунково-кишкові розлади, ендокринний дисбаланс - все це патологічні наслідки стресових ситуацій.
  До того ж, сучасний темп життя не залишає нам часу задуматися про важливість внутрішнього балансу, як головного складового нашого здоров'я, від якого залежить кар'єра, щастя, душевні сили, готовність працювати за будь-яких стресових навантаженнях.
  В особливій зоні ризику 30-50-річні фахівці, так звані «білі комірці», бізнесмени, люди похилого віку, метеозалежні, жінки з симптоматикою клімаксу. Від чого ж залежать наші резерви спокою, контролю над емоціями? Звичайно, від якості нашого сну і фортеці наших нервів. Саме сон тісно пов'язаний зі станом нервової системи і нашим самопочуттям.
  Від сну залежить наш імунітет, працездатність, розумові можливості, навіть наша вага. Експерименти показують, що процеси прискореного старіння організму дуже схожі на процеси під час стресів. Крім того, при нестачі сну в організмі збільшується викид власного гормону стресу - кортизолу, який у великих кількостях призводить до підвищеної збудливості і різним зривів в роботі організму.
  Природа передбачила всі варіанти допомоги у вигляді головних рослин - будівельних цеглинок для нервової системи. Саме вони готові уповільнити процеси зносу нервових клітин, поліпшити їх харчування, захистити від токсинів. Беручи участь в нормалізації процесів збудження і гальмування, покращуючи якість сну, трави допомагають здійснювати стабільну роботу нервової системи. Забезпечуючи розслаблення, знижуючи артеріальний тиск, впорядковуючи частоту пульсу, рослинні засоби гарантують нашому організму захист від стресів, спокій вдень і міцний сон вночі, без побічних ефектів і звикання.
  Особлива необхідність у таких травах у людей з порушеннями жирового обміну, з надмірною вагою, з ознаками «згущення жовчі» (запори, хронічний холецистит, панкреатит, шлунково-кишкові захворювання, підвищений рівень холестерину), зі схильністю до підвищення артеріального тиску.
  «Пустирник- Седасон - Заспокійлива пропис» - це оптимальна дотація нашому організму з лікарських трав, спрямованих на подолання будь-яких нервових перевантажень, усунення безсоння у всіх її проявах, виправлення порушень, пов'язаних з денними переживаннями і стресових впливів.
Основною перевагою комплексу є м'яка седативна дія, ослаблення дратівливості і нервозності. Крім того, поєднання загальнозміцнюючих, заспокійливих, судинорозширювальних, гіпотензивних, гепатопротекторних властивостей розширює спектр застосування препарату для осіб, які перебувають в зоні ризику (вчителі, продавці, спортсмени та інші професії).
  Ця збалансована за складом і взаємнопосилюючої дії, формула, забезпечує регулюючий ефект при нервових і психогенних захворюваннях або порушеннях самопочуття, гармонізуючи функції організму, включає механізми самозцілення. А у випадках реактивних депресивних порушень настрою, страху, неспокою, артеріальної гіпертензії, є засобом першого вибору.
  Рецептура комплексу базується на поєднанні трав нейролептиків, які здатні знижувати рівень робочого стресу, покращувати настрій, попереджати вікові зміни характеру, що дуже важливо для літнього віку.
  Комплекс охоплює широкий спектр патологій, пов'язаних з порушенням мозкового і коронарного кровообігу, неврозами з вираженим судинним синдромом, є надійним природним стресслімітірующим засобом, який контролює кровопостачання і кіснезабезпечення міокарда, тканин головного мозку. Унікальне поєднання седативних, спазмолітичних і гіпотензивних властивостей рослин, що входять до складу, дозволяє підсумувати лікувальні ефекти і ставлять цей препарат в розряд найбільш затребуваних для бізнесменів, менеджерів з синдромом професійного вигорання, для жінок в період менопаузи, а також для літніх людей з серцево-судинними проблемами.

 Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Пустирник - сучасні дослідження відносять його до групи нейролептиків резерпіноподобної дії. Введено в медицину як седативний і серцевий засіб в роки Великої Вітчизняної війни.
Седативну дію пустирника в 2-3 рази перевищує ефект валеріани, а діючі його речовини, у вигляді сполук, подібних резерпіну, папаверину, мають виражену спазмолітичну, протисудомну, гіпотензивну дію.
Пустирник заспокоює серцеву діяльність, за властивостями близький до нейролептиків, перешкоджає виникненню і розвитку тахікардії та аритмії, розширює коронарні судини і периферичні артеріоли, збільшує тривалість сну і допомагає позбутися від безпричинних пробуджень, в тому числі на тлі церебрального атеросклерозу.
Як заспокійливий засіб, він не тільки замінює валеріану, але і дає кращий лікувальний ефект.
Позитивно впливаючи на серцево-судинне і мозковий кровообіг, функції серця і мозку, пустирник нівелює сексуальні розлади у чоловіків, нормалізує функції яєчників, коректуючи ендокринну регуляцію життєдіяльності організму.
Медична практика підтверджує, що застосування пустирника, сприяє виношування вагітності, усунення токсикозу.
Трава пустирника ефективна при ендо- і екзотоксікозах, тиреотоксикозі, як стресслімітірующий, антиоксидантний і гепатопротекторний засіб.
Шоломниця байкальська - одне з найпопулярніших рослин східної медицини з групи зміцнюючих, омолоджуюч, уповільнюючих процеси старіння.
Поєднання байкаліна шоломниціі аналогічного за дією алкалоїду леонурін пустирника - надійно контролює збудливість нервової системи. Шоломниця має виражену седативну, пряму судинорозширювальну, антиаритмічну, антисептичну дію. Механізм судинорозширювальної дії особливо помітний при підвищеному тонусі судин. Флавоноїди підвищують фізичну і розумову працездатність, покращують загальне самопочуття.
Хімічний склад шоломниці унікальний, медициною доведені можливості шоломниці усувати головні болі, шум у вухах, больові відчуття в області серця.
Друга назва шоломниці - «маточник», за його здатність допомагати при різних розладах жіночої статевої сфери. Він незамінний як засіб, що послаблює спазми і невротичні реакції при передменструальному синдромі.
Синюха блакитна - відома під назвою «синя» або «грецька» валеріана. Перевершує валеріану і пустирник по ефективності в 8-10 разів. Вважається самим надійним засобом від безсоння. Знімає емоційну напругу, надмірну активність процесів збудження, сприяє повноцінному відпочинку. При стресових ситуаціях запускає захисні механізми, що дозволяють організму протистояти стресовим і агресивних дій.
Багаторічна апробація використання рослини в медичній практиці довела високу ефективність коренів синюхи при станах весняної втоми з порушеннями сну, астенією, зниженням імунітету. Детергентні властивості сапонінів збільшують сурфактантну активність легенів, перешкоджають весняним застуд, надають хороший відновлювальний ефект після важких навантажень.
Синюха здатна зменшити тривогу, перепади настрою, послабити симптоми неспокою, надлишкової рухової активності, полегшити засинання.
У дитячій практиці синюха використовується при підвищеній нервовій збудливості, енурезі, підвищеному внутрішньочерепному тиску.
Встановлено наявність антиоксидантних, мембраностабілізуючих, гіпоглікемічних властивостей у лікарських форм синюхи блакитної (Мальцева А.А. к.ф.н., 2011).
В даний час дослідження показали і оцінили синюху як засіб профілактики атеросклерозу.
Крім того, синюхи блакитної підсилює дію пустирника і шлемника, і сприяє збільшенню тривалості седативного ефекту.
Показання до застосування
Рекомендується як загальнозміцнюючий, заспокійливий засіб дієтичної корекції при наступних станах та захворюваннях:
- безсоння, порушення засинання, розлади сну;
- психічне і фізичне перевтома;
- гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія, кардіосклероз, міокардит;
- невротичні розлади, неврози;
- серцево-судинні неврози;
- клімактеричний синдром;
- епілепсія;
- імпотенція;
- мігрені, головні болі;
- підвищена рефлекторна збудливість;
- похилий вік;
- «Синдром менеджера»;
- профілактика захворювань, що мають стресовий походження;
- в дерматології (сверблячідерматози, екземи, нейродерміт, псоріаз, облисіння).

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.  

Сполучуваність
 Підвищує ефективність терапії в поєднанні з фітопрепаратами:
при депресії:
«Седатон» (таблетки), «Кипрей» (таблетки), «Звіробій» (БАР).
при синдромі хронічної втоми:
«Герон-віт Активне життя» (таблетки), «Сосна» (БАР), «Глід» (таблетки, БАР).
при імпотенції, зниження статевої активності на тлі стресу:
«Червоний корінь» (таблетки), «Фенугрек» (таблетки).
при ішемічній хворобі серця, стенокардії, гіпертонічної хвороби, аритмії:
«Глід» (таблетки, БАР), «Каштан» (БАР), «Таволга» (таблетки).
при екземі, нейродерміті, псоріазі, шкірній сверблячці:
«Череда» (таблетки, БАР), «Спориш» (БАР), «Береза» (таблетки, БАР).
при зайвій вазі, целюліті:
«Герон-віт Худія актив» (таблетки), «Селера» (БАР), «Каштан» (БАР).
при порушеннях функції щитовидної залози:
«Герон-віт щітолек» (таблетки), «Зелений волоський горіх» (БАР), «Брокколі» (таблетки, БАР).
при клімаксі, гормонозалежних пухлинах:
«Геров-віт жіночий» (таблетки), «Фітоліфтон плюс» (таблетки), «Борова матка» (таблетки).
при пухлинних захворюваннях:
«Герон-віт антика» (таблетки), «Шиитаке - Іммунолек» (БАР), «Омела-Ісцелін» (БАР).

* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Пустирник - Седасон - Заспокійлива пропис (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Валерия 2023-11-29

Заказала эти таблетки вместе с витаминами и противопростудными средствами - спреем от ангины, каплями для носа и растиркой от кашля. Цены на все средние, качество проверим на деле. Доставка через Укрпочту - недорого.

Оксана 2023-11-29

Мне понравились эти таблетки. Действуют мягко, постепенно. Хочу заказать еще на один курс. Но все-таки посоветуюсь с врачом. Мой врач, в отличие от многих, положительно относится к натуральным средствам и не спешит назначать самые сильные препараты. И я ему доверяю.

Вера Петровна 2023-11-29

Посоветовал врач. Состав понравился, цена подошла. Проблема у меня давняя. Не хочется постоянно принимать сильные таблетки. Попробую разбавить их травяными. Почитала еще о товарах на этом сайте. Подберу что-нибудь для желудка и для вен. Цены на все доступные.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок