Поліфітамінка (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
120.00грн
Артикул: gr-33
Модель: gr-33

Просмотров: 323

       Природне джерело вітамінів
Форма випуску: таблетки.
Склад: плоди обліпихи, цитрусових, глоду, горобини звичайної, шипшини, аронії чорноплідної, зеленого волоського горіха; кісточки винограду, ягоди журавлини, брусниці.
Значенння для організму
Серед факторів харчування, які мають найважливіше значення для підтримки здоров'я, працездатності і активного життя, особлива роль належить повноцінному і регулярному постачанню організму всіма необхідними вітамінами і мінералами. Ці життєво необхідні речовини потрібні організму для здійснення обмінних, окислювально-відновних процесів, зростання і розвитку організму, захисту від хвороб і агресивної екології.
При аналізі фактичного раціону харчування населення України та інших країн, виявлено дефіцит вітамінів, макро- і мікроелементів на фоні недостатнього споживання рослинних волокон. Цей дефіцит, характерний для здорового організму, посилюють стресові навантаження, будь-які захворювання травного тракту, печінки, нирок, де має місце порушення всмоктування та утилізації цих речовин. Ускладнює проблему дефіциту вітамінів лікарська терапія, хірургічні втручання, вікові фактори. Заслуговує на увагу твердження, що повноцінний вітамінний склад їжі є необхідною умовою дієтотерапії при будь-яких хронічних захворюваннях.
Сезонний стан гіповітамінозу має місце не тільки в весняний період, а й влітку, взимку, восени і є долею практично всіх груп населення, в усіх регіонах країни. При нестачі вітамінів страждають на всіх рівнях резервні можливості організму, що забезпечують адаптивні і імунні реакції.
Єдино надійним засобом поліпшення структури харчування і досягнення оптимальної збалансованості раціону є використання в повсякденному житті здорових і хворих людей природних вітамінних комплексів, з метою збагачення раціону життєво необхідними, активними і безпечними для здоров'я вітамінами.
Природний комплекс «Поліфітамінка» містить харчові лікарські рослини, вітаміни яких використовуються з метою поповнення дефіциту відсутніх речовин в раціоні, в кількості що не перевищує фізіологічні норми і потреби, збалансовані самою природою з максимальною біодоступністю для організму.
Цей комплекс спрямований на ліквідацію дефіциту есенціальних речовин і вітамінів, задоволення змінених фізіологічних потреб у вітамінах у людей з патологіями, особливо при захворюваннях пов'язаних з порушенням обмінних процесів, в тому числі атеросклероз, ожиріння, цукровий діабет, остеопороз і інші.
Крім того, вітамінний склад комплексу здатний посилити захист клітин і неспецифічну резистентність організму до дії агресивних факторів. У цьому, в першу чергу, потребує населення різних вікових груп проживають в мегаполісах, регіонах з неблагополучною екологією.
Вітамінне заповнення дефіциту, за рахунок фруктових біологічно активних речовин, дозволить активізувати і прискорити зв'язування і виведення екзо-і ендотоксинів, в тому числі радіонукліди, солі важких металів, відрегулювати і підтримати функції вразливих органів і систем, розширити адаптаційні можливості організму в умовах хімічного, фізичного, емоційного і техногенного стресу.
Унікальне поєднання плодів і насіння садових і лісових харчових рослин, з повністю збереженими біологічно активними сполуками і вітамінами, з підвищеною біодоступністю для всмоктування і засвоєння в шлунково-кишковому тракті, швидко усуне дефіцит життєво-важливих амінів.
«Поліфітамінка» гарантує збалансовану дотацію вітамінів - антиоксидантів: E, β - каротину (сильніше за антиокислювальним ефекту, ніж вітамін A), C; вітамінів групи B: B1, B2, B5, B6, B9 (фолієвої кислоти), PP (нікотинової кислоти), каротиноїдів - лютеїну і зеаксантину (антиоксиданти для зору); біотину (для волосся), антоцианінів, які беруть участь у всіх процесах життєдіяльності, а також макро- і мікроелементів, 12 з яких є структурними. Це Ca, Mg, Na, K, P, G, Fe, Cu, Zn, Co, J, Mn, Cr, Mo, F, Se та інші.
Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Інгредієнти, що входять до складу, є найважливішим фактором злагодженого функціонування органів і систем, надають загальнозміцнюючу, детоксикаційну, антиоксидантну, спазмолітичну, антігіпоксантну, противосклеротичену дію.  Пожвавлюють коронарний і периферичний кровообіг, підвищують імунітет і адаптаційні можливості організму, зміцнюють стінки судин, поліпшують функцію печінки, підшлункової залози, стан шкіри і волосся, знижують ризик виникнення запорів, інтоксикацій, ожиріння, передчасного старіння.

Показання до застосування.
Рекомендується як полівітамінний, загальнозміцнюючий засіб для профілактики гіповітамінозу, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- зниження імунітету на тлі дефіциту вітамінів і нераціонального харчування;
- гіпо- та авітамінози;
- підвищені фізичні та емоційні навантаження, перевтома, перенапруження;
- зниження адаптації, часті застуди, запальні та інфекційні захворювання;
- ожиріння, цукровий діабет, остеопороз, атеросклероз;
- «жорсткі» дієти;
- стани, які потребують постійної дотації вітамінів (діарея, захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчовивідних шляхів, нирок та інших органів);
- після хірургічних втручань;
- в акушерстві та гінекології;
- пубертатний період (на тлі змін в організмі призводять до статевої і фізичної зрілості);
- для поліпшення стану шкіри і росту волосся;
- для зниження ризику передчасного старіння.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Поліфітамінка (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Руслан 2023-12-07

А меня как-то не впечатлил состав этих таблеток. Я привык к настоящим витаминам. Всегда принимал только их. И на этот раз не буду заказывать травяные таблетки.

Степан 2023-12-07

Понравилось то, что таблетки состоят только из растений. Надоели уже витаминные и минеральные комплексы на основе химии. Решил попробовать - подготовить организм к зиме. Еще закажу чай для укрепления иммунитета, спрей от насморка с эфирными маслами и спрей от боли в горле с шалфеем и эвкалиптом. Если и простужусь, то буду лечиться натуральными средствами.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок