Пантосил - життєвий потенціал (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
120.00грн
Артикул: gr-156
Модель: gr-156

Просмотров: 202

Форма випуску: таблетки.
Склад: антлери зрілих рогів північного оленя, трава хвоща польового, плоди цитрусових, пантокрин
Містить: оптимальний набір есенціальних з'єднань необхідних організму для нормальної життєдіяльності: амінокислоти (повний набір);  вітаміни: А, Е, С, В1, В5, В9, В12, РР, біотин, мезо-інозит;  макро- і мікроелементи (весь спектр, концентрує Са, Р, Mn, K, Zn, Se, Fe, Cr, J), а також органічні, нуклеїнові, фруктові кислоти, сліди стероїдних гормонів і інші біологічно-активні речовини.
Значення для організму
Дослідження останніх років свідчать про важливу роль додаткового прийому кальцію природного походження, який затребуваний організмом, не тільки для формування кісткової тканини, зубної емалі, але і для використання кальцієвих сполук в фізіологічних процесах: синтезі і секреції гормонів, згортанні крові, фагоцитозі, забезпеченні стабільності клітинних мембран, функціонуванні клітин-водіїв ритму. Крім того, організм потребує кальцію для підтримки гомеостазу при таких захворюваннях, як артеріальна гіпертензія, бронхіальна астма, алергічні захворювання, пухлини кишечника.
Порушення кальцієвого обміну лежить в основі остеопорозу, що характеризується зниженням мікроархітектоніки кісткової тканини і збільшенням її крихкості. Особливо кальцієвий дефіцит відчуємо при гормональної перебудови (період клімаксу), в літньому віці, підлітковому періоді, при порушенні мінеральної щільності кісток (остеопенії). Включення природних солей кальцію в такий біодоступной формі, затребуване при будь-яких порушеннях опорно-рухового апарату, рахіті, остеопорозі, остеохондрозі, артрозах, травмах кісток, переломах, а також для зміцнення волосся, нігтів, зубів.
Кальцій-вмістятні препарати доречні при звичайному запаленні, в тому числі що супроводжуються алергічною реакцією (пригнічують ексудативну фазу), при судомних скороченнях м'язів. Медичними дослідженнями встановлено, що патологічний стан при спазмофілії, викликається дефіцитом іонів кальцію в м'язовій тканині, з подальшим порушенням процесів скорочення і розслаблення.
«Пантосил» - ексклюзивна комбінація природних компонентів широкого спектра оздоровчого дії. Виступаючи в ролі імуномодулятора, антиоксиданту і адаптогену, «Пантосил» здатний підвищити захист і стійкість організму до інфекцій, протистояти агресії навколишнього середовища і стресових перевантажень.
Універсальна формула містить, в збалансованому природою співвідношенні, мінерали і вітаміни, які перетворюються в шлунково-кишковому тракті в добре розчинні, біодоступні, легко всмоктується через кишкову стінку. Така взаємодія кальцій-магній-фосфатних сполук покращує засвоєння кальцію організмом, підтримує кислотно-лужну рівновагу, дозволяє поповнити убогий раціон необхідними речовинами для нормального функціонування і підтримки організму на клітинному, органному і гуморального рівні.
Загальний вплив «Пантосилу» виражається і в його детоксикаційних можливості. Препарат активно бере участь в нейтралізації вільних радикалів, підвищує резистентність тканин і клітин до дії факторів, очищає організм від токсинів, радіонуклідів, солей важких металів. При медикаментозної, наркологічної, алкогольної інтоксикаціях підтримує функції органів-фільтрів.
За рахунок вмісту стероїдних гормонів, в малій дозі, «Пантосил» позитивно впливає на гормональний фон, оживляє сексуальну сферу, підвищує потенцію і репродуктивні можливості, нормалізує еякуляторную функцію, перешкоджає розвитку патологічних процесів в тканинах передміхурової залози.
Оптимальне поєднання рослинних компонентів і органічного кальцію, поліпшує стан при цукровому діабеті, знижує ризик розвитку гіперглікемії, сприяє корекції вуглеводного, ліпідного і білкового обміну. Активізуючи окислювально-відновні процеси, надає нормалізуючу дію на метаболізм і функції ендокринної системи, проявляє анаболічний ефект, що виражається в збільшенні м'язової маси.
Препарат «Пантосил», як і його попередник «Цигапан», є своєрідним біостимулятором, регулятором найважливіших процесів життєдіяльності організму, не допускає адаптаційних зривів, підвищує розумову і фізичну працездатність, повертає втрачене здоров'я, підтримує старіючий організм, його потенціал і функціональні можливості..
Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Антлери рогів північного оленя - поставляють в організм 20 амінокислот, 63 макро- і мікроелементи, в тому числі кальцій, фосфор, 12 вітамінів, фосфоліпіди, колаген, глікозамінглікани і інші активні речовини;  є природним засобом для підвищення працездатності та імунітету, тонусу і життєвого потенціалу;  зміцнюють кісткову тканину, прискорюють процеси загоєння переломів і одужання, знижують ризик розвитку серцево-судинних, онкологічних захворювань, нормалізує функції шлунково-кишкового тракту, печінки, рівень холестерину і цукру в крові, покращують функціонування ендокринної, кровотворної систем, антиоксидантний захист, адаптацію і сексуальні  можливості.
Цитрусові - включення до складу комплексу плодів цитрусових, з підвищеним вмістом вітаміну C, сприяє не тільки активної утилізації кальцію, але і посилення імунних реакцій, підвищенню Т-клітинного імунітету.
Хвощ - крем'яні кислоти хвоща польового грають важливу роль в забезпеченні всмоктування кальцію, фосфору і магнію з кишечника і швидкого засвоєння кістковою тканиною. Як концентрований джерело водорозчинних крем'яних з'єднань, бере участь в нормалізації фосфорно-кальцієвого обміну, функціонування структурних компонентів суглобів, хребта, сприяє, разом з кальцієм, відновленню втрати кісткової маси при остеопорозі. Особлива потреба в кремнієвих кислотах у осіб похилого віку.
Кальцію цитрат - підвищує доступність і величину абсорбції кальцію в шлунково-кишковому тракті; при вживанні показує високий рівень концентрації кальцію в крові, знижує відсоток його втрат з сечею і ризик утворення кальцій-оксалатних каменів.
Пантокрин - надійний стимулятор природного походження, використовується як тонізуючий, загальнозміцнюючий, що регулює мінеральний обмін засіб; сприяє нормалізації вуглеводного і білкового обміну, стабілізації і еластичності клітинних мембран, активізації ферментативних процесів, моторики кишечника; збільшує тонус скелетних м'язів, позитивно впливає на неврологічний, імунний статус, підвищує працездатність і стійкість організму до запалень і пухлин
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий, тонізуючий засіб, природне джерело кальцію, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- кальцієва недостатність;
- остеопороз, остеопенія, рахіт, переломи, травми зв'язкового апарату;
- остеохондроз, остеоартроз;
- для поліпшення стану зубів, нігтів, волосся;
- явища загальної астенії; - синдром хронічної втоми;
- інтоксикації (медикаментозні, наркотичні, алкогольні);
- вегето-судинна дистонія;
- неврозоподібні стани;
- цукровий діабет; - ожиріння;
- при зниженні потенції, лібідо; - простатити;
- зниження гематологічних показників;
- підвищені фізичні та розумові навантаження;
- стани після важких операцій, хвороб, травм;
- спортивна практика (для стимуляції росту і підтримки кістково-м'язового апарату);
- зниження життєвого потенціалу в літньому віці.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Пантосил - життєвий потенціал (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Валентина 2022-05-22

Нравятся таблетки этого производителя. Покупала не раз. Стараюсь для профилактики болезней использовать травы и всякие народные рецепты. На этом сайте нашла много новинок для себя.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок