Панкреафітон - Для підшлункової залози» (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
75.00грн
Артикул: gr-31
Модель: gr-31

Просмотров: 130

Форма випуску: таблетки.
Склад:  бульби топінамбура, плоди шипшини, корінь солодки, цикорію; листя м'яти, берези; трава рутки аптечної.
 Значення для організму. 
У сучасного темпу життя свої правила і вимоги не тільки до людини, як до особистості, а й до його здоров'я. Нераціональне харчування з високим споживанням рафінованих вуглеводів, з низьким вмістом рослинних волокон - головна причина порушення функції підшлункової залози. Збій в роботі цього важливого органу через перенапруження, може привести до розвитку цукрового діабету. Небезпека цього захворювання в його ускладненнях, які вражають багато систем і органи, в тому числі сітківка ока, судини нижніх кінцівок, нирок.
  До запальних процесам в підшлунковій залозі можуть привести захворювання травного тракту або жовчних проток (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, гастродуоденіти, гепатити, хронічні холецистити, холангіти, жовчнокам'яна хвороба).
  Особливу роль у розвитку панкреатиту має переїдання, зловживання алкоголем. Пусковим механізмом можуть бути атеросклероз, гіпертонічна хвороба та інші причини. Не виключається стресовий фактор.
  Для підтримки і відновлення функції підшлункової залози фітотерапія має в своєму розпорядженні цілий спектр лікарських рослин, які спрямовані на ліквідацію порушень функції залози, корекцію її активності.
  «Панкреафітон - Для підшлункової залози» - збалансована формула лікарських і харчових рослин для підтримки оптимальних умов функціонування підшлункової залози. Запобігає процесам запалення, нормалізує секреторну діяльність, зменшує спазми і послаблює больові відчуття, протистоїть процесам протеолізу.
  Складові рецептури покращують основні функції підшлункової залози - секреторну і ферментотворную, забезпечують повноцінне травлення, знижуючи симптоми здуття, відчуття тяжкості, диспепсичні розлади. Чітко збалансований і дозований склад допоможе зняти негативний вплив на організм медикаментозної терапії, поліпшити стан і якість життя, знизити ризик ускладнень і рецидивів.
  Щадна дія трав забезпечить купірування основних клініко-патогенетичних синдромів цитолізу та холестазу, знизить ризик метаболічних порушень.
 Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Топінамбур - доцільність застосування бульб при захворюваннях підшлункової доведена клінічно.  В унікальних за хімічним складом бульбах 80% належить інуліну.  Такий зміст інуліну сприяє зниженню енергетичного голоду клітин, повноцінно заміщаючи глюкозу в обмінних процесах, дозволяє регулювати рівень всмоктуваності глюкози, знижує концентрацію цукру в крові, стабілізує його, тим самим нормалізуючи вироблення інсуліну підшлунковою залозою.  Цьому сприяють і мікроелементи, що містяться в бульбах рослини.  Застосування топінамбура при панкреатиті забезпечує нормалізацію обмінних процесів і зняття запалення, зменшує ризик розвитку атеросклерозу, цукрового діабету.  Крім того, топінамбур є активним пребіотиком, покращує стан і харчування мікрофлори кишечника. 
Шипшина - тонізує і відновлює сили.  Надає спазмолітичну дію, сприяє зменшенню больового синдрому, запального процесу в підшлунковій залозі, прискорює процеси регенерації в її пошкоджених клітинах, стимулює процеси вуглеводного обміну.  Плоди шипшини вважаються засобом швидкої допомоги при панкреатиті..
Солодка - допомагає виробляти організму необхідні ферменти, позитивно впливаючи на функцію підшлункової залози, прискорює відновлення тканин підшлункової залози при пошкодженнях, має потужні протизапальні властивості, підсилює терапевтичний ефект будь-яких медикаментозних і рослинних засобів, нормалізує рівень цукру і холестерину в крові, попереджає розвиток атеросклерозу, цукрового  діабету, стабілізує водно-сольовий обмін.
Цикорій - Корінь цикорію - визнаний жовчогінний, седативний, діуретичний, поліпшуючий склад крові засіб.  Є коректором метаболізму, використовується при гепатитах, жовчнокам'яній хворобі, цукровому діабеті.  Заслуговує на увагу його застосування при захворюваннях печінки, жовчовивідних шляхів, хронічному панкреатиті.  Корені містять терапевтичну дозу інуліну і виявляють гепатопротекторний та імуномодулюючий ефект, активізують процеси травлення, усувають печію, сприяють поліпшенню життєздатності мікрофлори кишечника.
М'ята перцева - добре відома рослина, що усуває спазми і запальні процеси в підшлунковій залозі, прискорює регенерацію її пошкоджених клітин.  Необхідна при хронічному панкреатиті, що протікає на тлі пошкодження печінки токсинами, в тому числі алкоголем.  Листя м'яти об'єднують в собі жовчогінний, вітрогінний і антибактеріальний види дії, покращує кровообіг, секрецію жовчі, секреторну функцію підшлункової залози, протистоїть процесам протеолізу. 
Листя берези - виявляють високі гепатопротекторні властивості, здатні попереджати падіння детоксикаційної функції печінки.  Належать до засобів з універсальної гастропротектівной активністю, достовірно знижують токсичну дію ряду медикаментів і отрут, в тому числі нестероїдних протизапальних препаратів. 
Рутка аптечна - містить алкалоїди, фумарин;  має спазмолітичний, холеретичний, холекінетічний і антілітолітичний ефект.  Рутка збільшує вироблення ендогенного холецистокініну і секретину, регулює продукцію жовчі, моторику жовчовивідних шляхів і роботу сфінктерного апарату.  Спазмолітична дія активних речовин рутки сприяє зниженню тонусу сфінктера Одді, попереджає розвиток утворення каменів, полегшує надходження жовчі в кишечник.  Володіє можливістю знижувати литогенність жовчі, нормалізує її склад, достовірно відновлює мікробіоценоз кишечника.  Її заслужено відносять до регуляторів функції жовчовиділення.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики захворювань підшлункової залози, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- порушення функцій підшлункової залози, хронічні панкреатити;
- захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, дисбактеріоз);
- порушення процесів травлення і засвоєння поживних речовин в тонкому кишечнику;
- комплексна терапія цукрового діабету, ожиріння, захворювання печінки і жовчного міхура, в тому числі жовчнокам'яна хвороба.

 Сполучуваність
при хронічному панкреатиті із збереженою і підвищеною екзокринної і ендокринної секрецією: «Березовий лист» (Б, Т), «Спориш» (Б), «Брусниця» (Т), «Кульбаба» (Б, Т)
при хронічному панкреатиті із зниженою екзокринної і ендокринної секрецією: «Дивосил» (Т), «Солодка» (Т)
для нормалізації мікрофлори кишечника: «Подорожник» (Б), «Топінамбур» (Б, Т), «Гастрокорт» (Т), «Актофуд» (К)
при цукровому діабеті: «Герон-віт Діабет» (Т), «Фенугрек» (Т), «Люцерна» (Б, Т), «Таволга» (Т)
ожиріння, зайва вага, комплексна терапія стабілізації ваги: ​​«Герон-віт Худія актив» (Т), «Селера» (Б), «Імбир» (Б), «Ваговий коректор» (К)
для зниження рівня невротичних розладів: «Валеріана-Хміль» (Т), «Пустирник-Седасон» (Т)

*Т - таблетки, Б - біологічно активна рідина, О - олія.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Панкреафітон - Для підшлункової залози» (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Мария 2022-05-16

Так здорово, что в одной маленькой баночке собрали все-все полезные травы для здоровья поджелудочной железы! И принимать удобно, и стоит недорого. Мне нравится ассортимент товаров для здоровья на этом сайте.

Надежда 2022-05-16

Очень хороший подбор травок. Как раз все то, что любит поджелудочная железа. И лучше заниматься профилактикой, чем потом лечить. От здоровья этой маленькой железы зависит общее здоровье всего организма.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок