Омелін - Омела + Чага (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
75.00грн
Артикул: gr-49
Модель: gr-49

Просмотров: 134

Форма випуску: таблетки.
Склад: листя і пагони омели білої, тіло березового гриба (чага).
Значення для організму. 
Мало хто припускає, включаючи лікарів-онкологів, що в самих високотехнологічних клініках Європи поряд з найсучаснішими технологіями багато років використовуються препарати на основі рослинної сировини. Так, препарати з омели білої здатні цілеспрямовано розчиняти оболонку ракових клітин, роблячи їх доступними для імунітету організму. Це досягається тим, що природні цитостатики віскотоксін і вінкристин впливають на ракові клітини, попереджаючи їх зростання і знижуючи ризик метастазування. У клініках Швейцарії і Німеччини протипухлинною властивостями омели дали високу оцінку.
  З огляду на те, що злоякісне утворення - це не локальне захворювання, а загальний процес, хвороба всього організму, в центрі уваги повинен знаходитися онкохворий, а не тільки пухлина.
  Тому особлива увага приділяється імунним процесам, що відбуваються в організмі і в самій клітинній структурі пухлинної тканини.
  Роботи останніх років переконливо свідчать про те, що при збереженні нормального імунного стану в організмі не виникає злоякісного росту, а в осіб з дефектом іммуноспеціфіческого захисту, пухлини розвиваються.
  Саме усувати такі дефекти покликані трави, особливо що працюють в цьому напрямку.
  Рослинний препарат «Омелін - Омела + Чага» створений для підвищення захисних сил організму, поліпшення діяльності внутрішніх органів, особливо шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної, нервової систем, печінки, обміну речовин, зниження ризику виникнення пухлин, а також для корекції порушень функцій і метаболічних реакцій організму, ураженого злоякісною пухлиною.
  Як засіб комплексної дії, фітопрепарат спричиняє імуномодулюючий ефект, знижує артеріальний тиск при гіпертонічній хворобі I і II стадії, послаблює спазми, невротичні реакції, заспокоює при клімактеричних неврозах, зупиняє кровотечі (маткові, гемороїдальні, шлункові, носові, в тому числі рясні менструації). При злоякісних пухлинах різної локалізації використовується в якості канцеролітичні кошти неоперабельних злоякісних утворень, а також після операцій з метою затримки росту процесів метастазування.
 Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Омела біла - медициною підтверджені загальнозміцнюючі, вітамінні, поліпшуючі обмін речовин, ранозагоювальні, протизапальні, в'яжучі та гіпотензивні властивості.
Найбільш активно діючі речовини омели: лектин віскотоксін, холін, алкалоїди, поліпептиди і полісахариди, проявляють свої протипухлинні властивості і використовуються для лікування пухлин. Препарати омели зупиняють ріст пухлини і стабілізують злоякісний процес. Спираючись на дані медичних джерел, можна стверджувати, що омела заслуговує на увагу як засіб профілактики раку.
При порівнянні протипухлинної активності омели з активністю ряду стандартних препаратів, типу вінкристин, було достовірно встановлено, що омела сильніше пригнічує проліфірацію ракових клітин. Доведено ефективність омели в комбінації з цитостатиками.
Важливим, з клінічної точки зору, слід вважати виявлену в ряді експериментів здатність препаратів омели впливати на метастазування, в основному в легені.
Дослідження показують виражену протипухлинну активність омели, причому при використанні низьких доз.
Протипухлинні властивості пагонів омели пов'язують з пригніченням ангіогенезу і індукцією апоптозу в ендотеліальних клітинах.
Омела здатна модулювати клітинний і гуморальний імунітет, знижувати імунодепресію, викликану оперативним втручанням.
Крім того, при прийомі препаратів з омели фіксується поліпшення якості життя за такими характерним для онкохворих показниками як стомлюваність, порушення апетиту і сну, схуднення, депресія, нудота і т.п. Поліпшення стану пов'язують з посиленням продукції бета-ендорфіну - "гормону радості".
Не менш цінні й інші властивості омели. При багатьох захворюваннях вірусної природи (герпес, цитомегаловірус, вірус Епштейна-Барр), папіломавірусної інфекції, стафилококкового і стрептококового походження (тонзиліти, синусити), при простатиті, доброякісної гіперплазії передміхурової залози, аднекситі омелотерапія показала свою високу ефективність.
Вітчизняний досвід застосування омелотерапіі підтверджує позитивні результати клінічної динаміки при судинної патології (гіпертонічна хвороба, атеросклероз), порушеннях мозкового кровообігу, цукровому діабеті, аутоімунних захворюваннях, алергії, глисти, захворюваннях хребта і суглобів.
Дуже ефективною омела при тиреотоксикозі.
У дерматології омелу цінують, як дермотоніческий, болезаспокійливий, протисвербіжний, протизапальний, антимікробний, антисептичний, поліпшуючий регенерацію тканин засіб. 
Чага (березовий гриб). Область застосування чаги - онкологія, гематологія і розлади шлунково-кишкового тракту.
Березовий гриб є офіційним лікарським засобом і дозволений до застосування при онкологічних захворюваннях і в якості їх профілактики.
Встановлено, що в початкових стадіях розвитку раку чага затримує ріст пухлини, а при запущеному злоякісному процесі покращує і полегшує загальний стан, продовжуючи життя і оптимізуючи лікувальний процес.
Медициною встановлено фармакодинамика тіла гриба (чаги). Чага підвищує захисні реакції, детоксикаційні можливості організму, активізує обмін речовин в мозковій тканині, що проявляється підвищенням біоелектричної активності кори головного мозку. Крім того, чага знижує артеріальний тиск, урежает пульс, має протизапальну, спазмолітичну, болезаспокійливу, сечогінну дію. Березовий гриб сприяє відновленню ферментних систем, пригнічених різними видами інгібіторів. Нормалізує каталазний і протеазний обмін, має антибіотичні властивості.
Чага особливо корисна особам з хворобами шлунка (гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, поліпи, ракові пухлини), печінки (гепатит, дискінезія жовчовивідних шляхів, холангіт, холецистит), кишечника (коліти, дисбактеріоз).
Відзначено високі лікувальні властивості препаратів чаги в лікуванні цукрового діабету, простудних і вірусних захворювань, запальних та ерозивних процесів в гінекологічній практиці.
У дерматологічній практиці застосовується при екземі, псоріазі, доброякісних новоутвореннях, мастоцитоз (пігментного кропивниці), алергічних дерматозах
 Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб підвищення захисних сил організму, оптимізації лікувального процесу, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- гіпертонічна хвороба I-II стадії;
- аритмія, тахікардія, атеросклероз;
- порушення мозкового кровообігу;
- кровотечі (маткові, гемороїдальні, шлункові);
- неврози, безсоння; епілепсія;
- онкологія (як цитолітичний засіб при неоперабельних формах раку);
- для оптимізації лікувального процесу; зниження ризику розвитку метастазів;
- міома, мастопатія, лімфаденопатія, ендометрит;
- доброякісна гіперплазія передміхурової залози, простатит;
- інфекції в тому числі герпетичні;
- тиреотоксикоз, в комплексному лікуванні;
- профілактика онконастороженості для осіб з групи ризику;
- для підвищення загального тонусу і поліпшення пам'яті у літніх людей.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Омелін - Омела + Чага (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Олег 2022-05-25

Назначил таблетки врач. В аптеках не нашел. Увидел на этом сайте. Цена очень подходящая. Очень надеюсь, что пойдут на пользу. Заказал на один курс. После контрольных анализов станет ясно, есть ли смысл продолжать их принимать.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок