Нормофлор - Кишковий фітосорбент (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
75.00грн
Артикул: gr-30
Модель: gr-30

Просмотров: 123

Форма випуску: таблетки.
Склад: корінь аїру, трава звіробою, іван-чаю; лист подорожнику, трава пустирнику, яблучний пектинат.
Значення для організму
Дисбактеріоз (дисбіоз) кишечника є причиною нездоров'я сучасної людини і зачіпає більше 80% населення. Означає зміни якісного та кількісного видового складу мікрофлори кишечника. Порушення біологічної рівноваги і функціональної активності сапрофітних мікроорганізмів призводять до розладів обмінних процесів, полігіповітамінозу, ферментопатії, імунодефіцитних станів, служить грунтом для розвитку інфекційно-запальних захворювань органів травлення.
  До факторів, що провокує дисбактеріоз відносяться: низька життєздатність мікрофлори, порушення в ферментних системах і функції печінки, підвищена чутливість до екзогенних впливів, патологічні зміни в слизовій оболонці кишечника, недостатнє надходження вітамінів, стресогенні і токсичні впливи, що викликають напругу імунної системи, нераціональне харчування, алергени і, звичайно, антибактеріальні препарати.
  Погіршують стан життєдіяльності здорової мікрофлори променева дія, глистяні інвазії, пухлини, виснажуючи важкі захворювання.
  Поява порушення балансу мікрофлори залежать від індивідуальних особливостей шлунково-кишкового тракту, віку, виду мікроорганізмів, що беруть участь в порушенні симбіотичного рівноваги, рівня захисту кишкового епітелію, оптимальності функціонування ферментних систем печінки, секреції травних залоз.
  Субклінічні форми дисбактеріозу характеризуються диспепсичними проявами. Це зміни апетиту, неприємний смак у роті, дискомфорт у животі, нестійкі випорожнення. Порушення обмінних процесів і гіповітаміноз, які проявляються в результаті дисбактеріозу, відображаються на стані захисних бар'єрів шкіри, погіршують регенеративні процеси епітеліальної тканини. Для них характерні, сухість шкіри губ, тріщини ( «заїди») в куточках рота, шкірні висипання, часті алергічні реакції. Дисбактеріоз сприяє розвитку уповільнених інфекцій, трофічних розладів.
  Розмаїття чинників, що викликають дисбактеріоз, визначає необхідність комплексного підходу до його лікування. У медичній практиці застосовуються різні препарати, що містять сапрофітні мікроорганізми, ферменти, імуномодулятори, антибіотики. Клінічний досвід показує недостатню ефективність такої терапії, а стихання характерних проявів дисбактеріозу притупляють увагу лікаря до проблеми і він залишається до кінця не вилікуваних.
  Мета фітотерапії - відновлення складу і функціональної активності сапрофітної мікрофлори, очищення шлунково-кишкового тракту від патогенних збудників і токсинів, їх нейтралізація і виведення, усунення дискінезії, запальних уражень кишечника і, супроводжуючих дисбактеріоз, диспепсичних розладів.
  Головна перевага рослин, в їх різноплановості дії, що охоплює всі напрямки лікувальних заходів. Фітопрепарати на основі рослин стимулюють імунну відповідь організму, в тому числі на рівні кишечника, без ризику для життєдіяльності здорової мікрофлори, згубно впливають на патогенну, є «їжею» для біфідум- і лактобактерій. Крім того, рослини здатні усунути запальні явища, відновити слизову кишечника, коректуючи його секреторну і моторну функцію, як надійні ентеросорбенти, звільнити організм від ендо- та екзотоксинів.
  Для посилення лікувальної дії, в медичній практиці використовують яблучний пектинат, який здатний вивести з тканин отрути і токсичні речовини, в тому числі солі важких металів, радіонукліди, при цьому, не порушуючи природного бактеріологічного балансу мікробної флори кишечника. Маючи високу адсорбційної активністю, він перешкоджає розвитку глілостних і бродильних процесів, створює бар'єр вірусам і пухлинних клітин, зменшує побічну дію хімічних ліків. Солі галактуроновой кислоти вважаються найбезпечнішими «санітарами» кишечника, при самих застарілих формах дисбактеріозу.
Збалансований за складом і дії природний комплекс «нормофлор - кишковий фітосорбент» - є надійним засобом для нормалізації кишкової мікрофлори і підтримки її життєдіяльності, з комплексним підходом до усунення причин виниклого дисбіозу.
  В основі лікувальної дії комплексу лежить забезпечення всіх метаболічних потреб мікрофлори кишечника. Включені до складу рослини містять важко і легко гідролізовані полісахариди, рослинні білки і ліпіди, носії біогенних металів і мікроелементів, фітогормонів, сорбенти, рослинні регулятори і ініціатори мікробіологічної ферментації. Вони забезпечують активізацію мікробного травлення, посилення детоксірующім функції мікрофлори, енергозабезпечення діяльності тонкокишкового епітелію.
  «Нормофлор - кишковий фітосорбент» має загальнозміцнювальну, протизапальну, жовчогінну, протимікробну, в'яжучу, спазмолітичну, знеболювальну види дії, перешкоджає застою жовчі, відновлює перистальтику кишечника, покращує грануляцію і епітелізацію уражених тканин і слизової кишечника, пригнічує патогенну флору, процеси бродіння і гниття, послаблюючи явища метеоризму, знижує ризик розвитку запалень і пухлин кишечника, підвищує імунітет і вітамінозабезпечення організму.
Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Аїр болотяний –  висока антибактеріальна активність коренів спрямована на знищення патогенної флори, в тому числі стафілококової, паличкоподібних бактерій (шигелл).  Здатний відрегулювати апетит, захистити тканини слизової від дратівної дії фізичних і хімічних чинників, усунути запальні явища на різних стадіях розвитку.  Коріння аїру позитивно впливають на процеси утворення та виділення жовчі, нормалізують функцію кишечника при ентероколітах, колітах.
Звіробій – є гідною альтернативою антидепресантів з широким спектром лікувальних властивостей.  Має протизапальну, гранулюєчу  тканини, дезінфікуючу, епітелізіруючу дію.  Протистоїть вірусам і бактеріям (природний антибіотик).  Встановлено в'яжучі, кровоспинні, дегельмінтізіруют властивості рослини.  Благотворно впливає на процеси травлення, усуває спазми тонкої і товстої кишок, відновлює перистальтику кишечника.
Іван-чай – за коефіцієнтом протизапальної активності поступається лише медичному таніну.  Поєднання таніну і слизу забезпечує потужний протизапальний ефект необхідний при наявності пошкоджень в слизовій кишечника.  Містить в своєму складі олігосахариди, які сприяють життєдіяльності біфідобактерій.  Трава іван-чаю стимулює регенераторні можливості тканин слизової, послаблює спазми, сприяє усуненню ентероколітів, колітів.
Подорожник – яскраво виражені протизапальні, ранозагоювальні, пом'якшувальні, обволікаючи види лікувальної дії.  Має бактеріостатичні властивості, пригнічує ріст патогенного стафілокока, синьогнійної палички, бере участь в утворенні захисних колоїдів слизової, відновленні ушкоджень на рівні клітинних структур, в активізації перистальтики кишечника, позитивно впливає на життєздатність сапрофитной мікрофлори кишечника, пригнічує патогенну мікрофлору (ешерихії, сальмонели, роду кишкових паличковидних  неспороносних бактерій).
Пустирник - активний компонент мобілізації каскадів детоксикаційного захисту при ендо- і екзотоксікозах, знижує диспептичні явища на тлі підвищеної реактивності центральної нервової системи, при гастрокардіальному синдромі, усуває явища метеоризму, спастичний біль
Яблучний пектинат - натуральний сорбент з виборчої здатністю виводити з організму токсини загального порядку, радіонукліди, солі важких металів.  Захищає організм від агресії канцерогенів, нітратів, нітритів, стабілізаторів і харчових консервантів.  Сприяє очищенню і самовідновлення кишкової флори, оптимізує фармакотерапію захворювань, знижуючи токсичну дію ліків.  Є живильним середовищем для здорової мікрофлори кишечника, справляється з інтоксикаціями і довгостроково поточними дисбактеріозами, попереджає їх розвиток.  Нормалізуючи мікробну рівновагу, сприятливо впливає на гормональний баланс, покращуючи колір і стан шкірних покривів.
Показання до застосування. 
Рекомендується як полівітамінний, загальнозміцнюючий засіб профілактики дисбактеріозів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- дисбактеріоз кишечника;
- метеоризм;
- ентероколіти; коліти;
- алергічні захворювання на тлі дізбіотіческіх порушень;
- імунодефіцитні стани;
- інтоксикації (харчові, лікарські, алкогольні);
- стресові навантаження;
- для осіб які проживають в неблагополучних зонах, а також при підвищених дозах нітратів у ранніх овочах;
- після антигельминтной терапії.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Нормофлор - Кишковий фітосорбент (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Таисия 2022-05-25

Говорят, что ты здоров настолько, насколько здоров твой кишечник. Поэтому так важно поддерживать его микрофлору. Мне кажется, что эти таблетки - хороший вариант.

Марина 2022-05-25

Посоветовал эти таблетки гастроэнтеролог. Почитала состав и обрадовалась, что могу заменить химию на травы. Заказывала на сайте по предоплате. Еще и чай подобрала себе. Начала принимать. Жду результата.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок