Мінеральний фітобаланс (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
75.00грн
Артикул: gr-29
Модель: gr-29

Просмотров: 186

Тонке налаштування нашого організму
Форма випуску: таблетки.
Склад: к коренеплоди моркви, коріння селери; бульби топінамбура, плоди гарбуза, корінь петрушки, суцвіття броколі, плоди томата, насіння коріандру.
Значення для організму
Про зв'язок між хворобами і вмістом хімічних елементів люди знали з незапам'ятних часів.
Облаштування людського організму таке, що всі його клітини, тканини і органи знаходяться під безперервним впливом цілого комплексу різних за структурою біологічно активних речовин природного походження. Чоловік зайшов в гармонійний, метаболічний взаємозв'язок з активними речовинами рослин без яких неможливий нормальний перебіг життєвих процесів і розвиток організму в цілому. Природні сполуки, вітаміни, макро- і мікроелементи стали для організму необхідними чинниками всіх метаболічних процесів.
  На сьогоднішній день увагу наукового світу значно зросла до хімічного складу та фармакологічної активності звичайних для харчового раціону людини овочів, прянощів і фруктів.
  Враховуючи, що всі хімічні елементи ми отримуємо з їжею, водою і повітрям, то поповнювати запаси цих найважливіших речовин ми зобов'язані щодня.
  За даними американських вчених -діетологов раціон сучасної людини забезпечує лише 50% від добової потреби в магнії, постачає організм тільки 50% необхідною міддю, селеном, кальцієм, не вистачає в раціоні калію, цинку, заліза, кремнію, фосфору, хрому, марганцю.
  Дослідження останніх років показують, що в арифметичній прогресії підвищується потреба організму в мікроелементах і вітамінах при хронічному стресі, фізичних навантаженнях, незбалансованому харчуванні. Крім того, при дефіциті мінеральних речовин в організмі виникають специфічні порушення, що призводять до характерних захворювань. Без мінеральних елементів основні речовини з їжі просто не будуть правильно засвоюватися. В результаті, змінений метаболізм і стійкий дисбаланс мікроелементів приведе до зміни активності ферментів, порушення синтезу метаболітів, функціональні зміни, що виражаються прикордонними психоневрологічними, ендокринними розладами, зниженням фертильності, імунодефіцитними станами. Хронічний дисбаланс мікроелементів і вітамінів підвищує ризик виникнення захворювань і пухлин. Вчені відзначають, що з недоліком певних елементів пов'язані і хвороби. За останні сто років інформація про роль елементозів в формуванні хвороб зростає лавиноподібно.
  З огляду на все причинні фактори, що впливають на баланс мінералів в організмі, покрити дефіцит можна, збагативши раціон харчовими і лікарськими рослинами. Саме харчові рослини зможуть збалансувати тонке налаштування нашого організму.
  Універсальна формула «Мінеральний фітобаланс» містить харчові рослини, концентратори мінералів і вітамінів, які повністю забезпечать потреби організму в макро-, мікроелементах та життєво важливих амінах. Саме ці, знайомі всім харчові рослини, є м'якими коректорами фізіологічних і біохімічних процесів нашого організму, надійними детоксикантами - очисниками, помічниками в боротьбі з агресивною екологією, «харчовою хімією», стресами. Маючи потужну сорбційну активність, рослини здатні очистити організм на клітинному рівні, усунути дефіцит регуляторних біологічно активних речовин, здійснити протікання внутрішньоклітинних процесів, знизити ризик виникнення запалень, пухлин, впливаючи на фундаментальні причини, які лежать в основі більшості хвороб.
  «Мінеральний фітобаланс» - це базові принципи профілактики та комплексної фітопідтримки вразливих органів і систем через напрямки ендоекологічної, адаптогенної та метаболічної корекції, а також дотація організму повноцінним мінеральним комплексом.
Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Морква – концентратор калію, натрію, міді, бору, ванадію, містить в терапевтичних дозах фтор, залізо, натрій, фосфор, цинк, магній, багата вітамінами (B1, B2, B6, PP, C, E, K, B9, B5)  , β-каротином.  Коренеплід використовується при гіповітамінозах, елементозах, підвищеної стомлюваності, схильності до простудних захворювань, патологій шлунково-кишкового тракту, при підвищеній ламкості нігтів, порушеннях периферичного кровообігу і мінерального обміну, при зниженні зору, катаракті, остеохондрозі, сечокам'яної і жовчнокам'яної хвороби.  Вітаміни та мінерали моркви, як антиоксиданти, захищають організм від окислювального стресу.
Селера  — «чоловічий» корінь, який відновлює сили.  Містить макро- і мікроелементи: магній, марганець, залізо, йод, мідь, натрій, калій;  вітаміни, амінокислоти, холін, які ефективні при уповільненому перетравленні їжі, неврозах, гепатитах, атеросклерозі, ожирінні, цукровому діабеті та інших патологічних станах.  Селера є «захисним» харчовим продуктом з м'якою послаблювальною дією;  нормалізує мікрофлору кишечника, послаблює явища метеоризму, вплив стресових факторів і прояви алергії, контролює апетит, знижує вагу, підвищує життєвий тонус, потенцію, підтримує м'язову силу.
Топінамбур — інуліномістима харчова рослина з унікальним мінеральним і вітамінним складом.  Містить кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, стронцій, хлор, залізо, цинк, йод, мідь, марганець, фтор, кобальт, бор, алюміній.  Бульби акумулюють кремній, а за вмістом заліза, кремнію та цинку топінамбур перевершує моркву і буряк.  Топінамбур нормалізує вуглеводний і білковий обмін, травні функції шлунка і кишечника, попереджає серцево-судинні захворювання, протистоїть інсультам, інфарктам, дисбактеріозу, забезпечує процеси синтезу білка і енергетичного обміну.  Крім того, є природним радіопротектором, коректором сольового обміну при подагрі, сечокам'яній  та жовчнокам'яній хворобі.
Гарбуз — японські дієтологи ставлять гарбуз на перше місце в таблиці корисності продуктів харчування. Це аптека в мініатюрі. Містить полімінеральний комплекс в терапевтичних дозах: кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, залізо, цинк, мідь, йод, марганець, фтор.
  Плоди гарбуза - харчове нетоксичне проносне з ефектом природного ентеросорбції; виконує роль активного детоксиканта, покращує перистальтику кишечника, секреторні функції шлунково-кишкового тракту, жовчовиділення. Використовується як сечогінний засіб при набряках, в тому числі у хворих нефрозо-нефритом. Гарбуз показан при кардіологічних набряках ніг, як седатік при кардіоневрозах, як коректор сольового обміну при подагрі і сечокам'яної хвороби. Останнім часом гарбуз і його насіння стають надзвичайно популярними при ДГПЗ (аденомі), хронічному простатиті. Лікувальні властивості гарбуза затребувані при ожирінні, цукровому діабеті, гастритах з підвищеною кислотністю. Гарбуз бере участь в процесах засвоєння вітамінів, мінералів, особливо заліза. Призначають препарати гарбуза при захворюваннях щитовидної залози, зниженні імунітету. Біологічно активні речовини гарбуза активізують імунні реакції, нормалізують роботу м'язової тканини. Рідкісний елемент - кобальт прискорює ріст кісткової тканини, синтез ферментів і обмін цукрів. 
 Петрушка — поєднання мінерального, вітамінного складу, біологічно активних речовин визначає лікувальні властивості рослини. Концентрує мідь, цинк, стронцій, особливо багато в петрушці калію, кальцію, міді.
  У рослини виражені діуретичні властивості, що визначає спектр призначень при захворюваннях, що супроводжуються зменшенням діурезу, патологіях сечовивідної системи, жовчного міхура, при набряках серцевого і ниркового походження. Стимулює функцію кори надниркових залоз, шлункову секрецію, жовчовиділення, ефективна при астенічних захворюваннях, в акушерській та гінекологічній практиці, при ожирінні.
Броколі — лікувальні властивості багатогранні.Калій - виводить з організму зайву воду і солі;  кальцій і фосфор нормалізують стан кісткової і мозкової тканин;  мідь, кобальт і залізо покращують процеси кровотворення, пружність і міцність шкіри, попереджають целюліт;  йод коригує функцію щитовидної залози.  Броколі попереджає порушення гормонального балансу, знижує ризик виникнення пухлин, перешкоджає розвитку папіломавірусної інфекції..
 Томати — це перспективний продукт з лікувальним ефектом, особливо стали популярними в XXI столітті, містять велику кількість мінеральних солей: залізо, калій, натрій, кальцій, магній, сірка, йод.  Особливо багато заліза і калію.  Це визначає спектр показань при захворюваннях серцево-судинної системи, в тому числі гіпертонічна хвороба, атеросклероз, недокрів'я.  Беруть участь в регуляції обмінних процесів, активізують травлення, пригнічують в кишечнику патогенну мікрофлору, знижують ризик пухлинних захворювань.  (Є джерелом лікопену і вітаміну В17 (лаетріл)).
Коріандр  — містить в терапевтичних дозах калій, кальцій, фосфор, магній, велика кількість міді, а також селен, залізо, цинк, марганець, йод.  Збалансований склад біологічно активних речовин стимулює обмінні процеси, нормалізує функції травної системи.  Усуває кольки і метеоризм, прискорює виведення шлаків.  Наявність в плодах ефірних масел, сприяє поліпшенню настрою, допомагає впоратися з сезонною депресією, особливо в осінньо-зимовий період, підвищує загальний тонус організму, розумові здібності.
 Показання до застосування. 
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики захворювань пов'язаних з дефіцитом мінеральних речовин, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- гіпоелементози, гіповітаміноз і профілактика цих станів;
- порушення обмінних процесів;
- підвищені фізичні та розумові навантаження;
- стресові перевантаження, емоційна напруженість;
- зниження опірності організму, часті застуди;
- реабілітація після важких хвороб, операцій, травм;
- знижений імунітет;
- антибіотикотерапія;
- профілактика ожиріння, гормональних розладів;
- профілактика ішемічної хвороби серця, атеросклерозу;
- корекція наслідків шкідливих звичок (куріння, алкоголь, переїдання);
- активні заняття спортом;
- нераціональне харчування, мізерний раціон.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Мінеральний фітобаланс (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Геннадий 2022-06-29

А вот я не сторонник и не поклонник гомеопатии. И если нужно поддержать организм, то проще пропить курс витаминов и минералов. И при какой-либо возникшей проблеме лекарства помогут быстрее, чем травы. Но это мое личное мнение. Многие могут со мной не согласиться.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок