Лекаденом - Проти аденоми (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
115.00грн
Артикул: gr-140
Модель: gr-140

Просмотров: 268

Форма випуску: таблетки.
Склад: трава іван-чаю, квітковий пилок, пагони омели, трава нетреби звичайної, лист ліщини / плоди каштана, трава хвоща, корінь кропиви / плоди Пальми Сабаль (екстракт)..
Значення для організму
Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (розростання залозистої тканини простати) визначається вже у віці 35-40 років; після 50 років аденома простати зустрічається практично у кожного другого чоловіка, а в 80 річному віці діагностується у дев'яти з десяти чоловіків. Тому, правильно обрана тактика профілактики і лікування аденоми передміхурової залози, допоможе забезпечити якість життя, поліпшити функцію простати, знизити ризик злоякісного переродження пухлини, зберегти потенцію і репродуктивне довголіття.
В останні роки методи комплексного лікування аденоми простати препаратами з рослин впевнено набирають обертів. Вони апробовані в Європі, набули поширення в США і Канаді. Фітотерапію простатитів і аденоми (ДГПЗ) вважають найбільш прийнятною і безпечної для організму. Саме лікарські рослини виступають не тільки як етіотропні, а й надають симптоматичну дію на різноманітні порушення, які супроводжують простатит і аденому простати. Трави здатні зменшити запалення, нормалізувати сечовипускання і обмінні процеси в тканинах передміхурової залози, усунути вираженість застійних явищ в області малого тазу, попередити копулятивний дискомфорт, ризик розростання тканин залози.
Рослинна комбінація, добре вивчених і апробованих трав, складових рецептури препарату «Лекаденом», спрямована на основні патологічні ланки задіяні в процесах розвитку аденоми. Комплексний вплив формули дозволяє підвищити загальну стійкість організму, його імунорезистентність і функціональну активність, підтримати антиоксидантний захист тканин і клітин передміхурової залози, послабити больові відчуття, поліпшити еректильну функцію, благотворно впливати на всі клінічні прояви ДГПЗ (запалення, проліферацію, порушення діурезу).
Реалізуючи оптимальний лікувальний ефект, препарат «Лекаденом» сприяє усуненню таких симптомів, як дизуричні розлади, що виражаються у відчутті неповного випорожнення сечового міхура, часті позиви на сечовипускання, появі дискомфорту і хворобливості в статевих органах, порушення ерекції. Протипухлинний ефект трав перешкоджає злоякісному переродженню гіперплазії в пухлину.
«Лекаденом» добре поєднується з комбінованої медикаментозною терапією, ефективний як простатотропний засіб основної терапії початкової стадії розвитку аденоми.

Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Іван-Чай - за коефіцієнтом ефективності протизапальної дії перевершує багато трави, поступається тільки медичному таніну. Феномен гальмування простагландинів достовірно доведений ще в 1988 році.  Крім того, трава іван-чаю проявляє високу протипухлинну активність і достовірну ефективність використання його в лікуванні простатиту, аденоми, раку передміхурової залози, є надійним засобом комплексної терапії гострих та хронічних запалень сечовивідних шляхів, після операцій на передміхуровій залозі.  При сечостатевих розладах виступає, як помірний седатік, корегуючий і попереджаючий ускладнення клімаксу з боку нервової системи, сприяє зниженню ризику порушень вегетативної регуляції акту сечовипускання.
Квітковий пилок - вважається одним з кращих засобів в Європі для лікування простатиту і аденоми.  Шведський препарат на основі пилку має свою успішну історію довжиною в 45 років. Пилок має виражену протизапальну, протинабрякову дію на тканинні структури простати, нормалізує метаболічні процеси і покращує кровопостачання в тканинах передміхурової залози, розслаблює гладком'язових мускулатуру сечовивідних шляхів, сприяє посиленню відтоку сечі і еректильної функції, уповільнює розростання залозистої тканини, зменшує обсяг гіперплазії.
Омела - дослідження демонструють протипухлинну активність пагонів омели, причому, при використанні найнижчих доз. Вона здатна зупинити зростання пухлини, пригнічувати проліферацію ракових клітин.  Механізм протипухлинної дії пов'язують з індукцією апоптозу в ендотеліальних клітинах і пригніченням ангіогенезу пухлини. Свою високу ефективність омела підтвердила при захворюваннях простати, ДГПЗ (аденоми), а також при багатьох захворюваннях вірусного і пухлинного походження.
Нетреба - відноситься до рослин здатних благотворно впливати на процеси обміну в тканинах передміхурової залози і коригувати порушену уродинаміку. У неї надійне протинабрякова, протимікробна дія, достовірно знижує проліферацію клітин простати. Трава нетреби покращує фармакодинамику при патологічних процесах, зменшує розміри гіпертрофованої передміхурової залози.
Ліщина (лист) - європейська медицина відносить ліщину до найбільш ефективним рослинам комплексної терапії гіпертрофії простати. Вона стимулює відновлювальні процеси в паренхімі, зменшує запалення, пригнічує проліферацію клітин у передміхуровій залозі, покращує її секреторну функцію, нормалізує функціонування бульбоуретральних залоз. За ефективністю дії листя ліщини можна порівняти з лікувальним ефектом африканської сливи (Prunus africana).
Каштан - відомий венотонік, останнім часом став дуже популярний у урологів за його антикоагулянтні, протинабрякові, протизапальні, капіллярозміцнюючи властивості. Він усуває венозний застій в області малого тазу, підтримує потенцію при розладах кровообігу і слабкому кровопостачанні статевих органів, покращує мікроциркуляцію в тканинах, уповільнює аденоматозну трансформацію, сприяє зменшенню розмірів аденоматозних вузлів в передміхуровій залозі.
Хвощ польовий - сполуки кремнію, взаємодіючи в організмі з вітаміном С, позитивно впливають на іммуностатус, протистоять збудників інфекцій простатичного секрету, сприяють зменшенню механічної обструкції сечовивідних шляхів, нормалізації функціонування передміхурової залози; хвощ має виражену протизапальну дію, в поєднанні з іншими рослинами, підсилює лікувальний ефект, оптимізує терапію простатиту і аденоми.
Корінь кропиви - перспективна, добре вивчена рослина, що застосовується для лікування аденоми і запалення передміхурової залози. Запобігає і обмежує запальний процес, стримує розвиток гіпертрофії залозистої тканини за рахунок вмісту в коренях 3-бетасітостерін у вільній гликозидной формі, а також скополетина, які надають позитивний лікувальний ефект при захворюванні I і II стадії, зменшують чутливість стероїдних рецепторів, які регулюють метаболічні процеси клітин передміхурової залози; кропива сприяє збільшенню виділеної сечі, знижує кількість залишкової, скорочує частоту сечовипускань, покращує кровообіг в тканинах простати, зменшує дизуричні (хворобливі) явища, нормалізує репродуктивну функцію.
Екстракт Пальми Сабаль - ефективний при пухлиноподібних розростаннях тканин простати. Надає простатотропну, антидізуричну, протизапальну, антиандрогену дію, гальмує активність 5-альфа-редуктази і надлишкову продукцію дигідротестостерону, сприяє нормалізації метаболізму андрогенів і андроген-зв'язуючих білків, усуває підвищену проникність судин, гармонізує роботу ендокринної системи, послаблює симптоми порушень сечовипускання, сприяє підтримці тонусу, репродуктивної функції, перешкоджає розвитку пухлинних процесів в передміхуровій залозі.

Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики доброякісної гіперплазії передміхурової залози, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- початкова стадія доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ);
- доброякісна гіперплазія передміхурової залози (аденома) I і II стадії;
- хронічний простатит з розладами сечовипускання, нічний поллакиурієй;
- функціональні порушення процесу сечовипускання;
- зниження потенції на фоні простатиту і ДГПЗ (аденоми);
- вікова категорія чоловіків 30-50 років, які перебувають в зоні ризику;
- похилий вік.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Лекаденом - Проти аденоми (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Дмитро Петрович 2023-11-29

Вирішив приймати ці пігулки просто для профілактики. Порадився зі своїм лікарем. Він схвалив. Замовлення робитиму на цьому сайті разом із вітамінами.

Захар 2023-11-29

Назначил мне эти таблетки уролог. У меня лично отношение к таким препаратам скептическое. Мне они кажутся несерьезными. С другой стороны, и химией не хочется травиться. Наверное, все-таки пропью их один курс и посмотрим на результат.

Владимир 2023-11-29

Выписал уролог еще с кучей всяких препаратов лекарственных. Эти таблетки заказал сразу, так как к травам доверия больше, чем к всякой химии. Пришли УКРПОЧТОЙ. Кстати, очень быстро - через два дня. Начал принимать. А вот насчет остальных - еще подумаю.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок