Червона щітка (Rhodiola Gelida Schrenk) (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
110.00грн
Артикул: gr-42
Модель: gr-42

Просмотров: 309

Форма випуску: таблетки.
Склад:  трава/коріння родіоли холодної
Значення для організму. 
Офіційна назва червоною щітки - родіола холодна або родіола чотиричленна. Вперше про неї і її фармакологічних можливості заговорили в ХХ столітті, хоча цілющі властивості відомі були давно. За старих часів червону щітку називали «божественним даром».
Багатокомпонентний хімічний склад червоної щітки, особливо глікозиди салідрозіди, антоціани, флавоноїди, дубильні речовини, зумовлюють багатофункціональність лікувальної дії цієї рідкісної рослини.
З головним гликозидом (салідрозід) пов'язують онкопротекторні, протизапальні, адаптогенні, протиінфекційні властивості.
Червона щітка - унікальна рослина по цілющому впливу на організм. Як адаптоген з омолоджуючу дію, заслуговує на увагу в періоди тривалих хвороб, важких травм, тривалого прийому антибіотиків.
Здатність салідрозід нейтралізувати вільні радикали, тим самим зменшуючи їх шкідливу дію, ставить червону щітку в групу активних антиоксидантів, що застосовуються для зниження ризику онкозахворювань, включаючи вірусні інфекції.
При захворюваннях бактеріальної, вірусної, грибкової етіології, за рахунок антоціанів червона щітка призначається як лікувально-профілактичний засіб з імуномодулюючими, бактерицидними, антисептичними властивостями. Крім того, рослина підвищує стійкість організму до інфекційних захворювань, в тому числі ГРВІ, грип.
Червона щітка сприяє усуненню ендокринних порушень, що з успіхом використовується в гінекології, в період менопаузи, при патологіях щитовидної залози, надниркових залоз.
Як джерело біологічно активних речовин, червона щітка робить регулюючий вплив на обмінні процеси, в тому числі ліпідний обмін, підтримує гормональний баланс, проявляючи ефекти, аналогічні дії власних гормонів-естрогенів. Рослина сприяє нормалізації синтезу естрогену і прогестерону, підтримання їх балансу. Не стимулюючи гіперплазію і не приводячи до виникнення естрогенозавісімих пухлин, червона щітка заслужено займає своє місце в комплексному лікуванні мастопатії, міом, фіброміом, ендометріозу, синдрому полікістозних яєчників. Практика застосування рослини відзначає благотворний вплив на перебіг II фази менструального циклу. У період менопаузи усуває «припливи» і інші неприємні симптоми, заспокоює, покращує сон.
За рахунок салідрозід червона щітка допомагає організму справитися зі стресом, підвищуючи опірність організму до втоми. Відзначено, що салідрозід надає протівостресову дію при переїданні, позитивно впливає на нейродинамічні і психомоторну функцію головного мозку, сприяє нормалізації енергетичного метаболізму мозку, при стресах захищає слизову оболонку шлунково-кишкового тракту, в умовах хіміотерапії підвищує резистентність організму до інфекцій за рахунок індукції інтерферону (Саратіков А.С. та ін., 2004) 
Сучасні медичні дослідження показують, що салідрозід червоною щітки є хорошим антигіпоксантом.
Препарати червоною щітки активізують ферментативні системи і окислювально-відновні процеси в організмі, нормалізують функції сечостатевої системи у чоловіків і жінок, сприятливо впливають на механізми підтримки потенції і лібідо, знижують запальні процеси в передміхуровій залозі, ризик виникнення безпліддя та розвитку пухлин.
Спектр застосування червоної щітки розширюється за рахунок кровозупиняючих, лімфодренажних, спазмолітичних властивостей. Її вважають одним з кращих засобів для підняття імунітету. Крім того, червона щітка покращує склад крові, захищаючи еритроцити від окисного стресу. 
 Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики порушень гормонального фону, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- гормонозалежні пухлини і захворювання (мастопатія, міоми, фіброміоми, ендометріоз, полікістоз, синдром полікістозних яєчників);
- порушення менструального циклу, болісні і нерегулярні менструації, аменорея;
- клімактеричні порушення; аднексит, сальпінгіт; спайки маткових труб;
- безпліддя жіноче і чоловіче;
- простатит, доброякісна гіперплазія передміхурової залози (аденома);
- ослаблення потенції, олігоспермія;
- порушення гормонального балансу на тлі стресів, зміни клімату;
- ліпоми різної локалізації;
- синдром «емоційного вигорання», в комплексній терапії;
- для зниження ризику передчасного старіння;
- в комплексній терапії атеросклерозу, анемії.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

Сполучуваність:
• при ранньому клімаксі, гормонозалежних пухлинах: «Борова матка» (Т), «Мастофіт форте» (Т), «Герон-віт жіночий» (Т).
• при простатиті, аденомі, зниженні потенції: «Червоний корінь» (Т), «Герон-віт Акваретін» (Т), «ФІітолек-простатит» (Т), «Чоловічий потенціал» (Т).
• для швидкого відновлення функції щитовидної залози: «Герон-віт Щітолек» (Т), «Зелений волоський горіх» (Б), «Деревій» (Б), «Ламінарія-природний йод» (Т).

*Т таблетки, Б біологічно активна рідина, М- олія

* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Червона щітка (Rhodiola Gelida Schrenk) (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Галина 2023-12-08

Очень надеюсь на эти таблетки. Врач разрешила сначала попробовать их. А уж если не будет результата, то придется перейти на сильные препараты. Так мне этого не хочется! Особенно боюсь гормонов.

Марина 2023-12-08

Рада, что наконец-то нашла эту траву в таблетках. Заказала сразу на два курса. А еще на этом сайте много интересных товаров, особенно женщинам есть из чего выбрать - и косметика, и свечи, и витамины. А цены - сравнительно недорогие. Сайт рекомендую.

Вера Ивановна 2023-12-08

Красная щетка- хорошо известная женская трава. Помогает при многих болезнях. Если вопрос не стоит остро, то нужно сначала попробовать решить проблему травами. А уж если не поможет, то тогда лекарства и гормоны.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок