Топинамбур (земляная груша, подземный артишок) (Helianthus tuberosus) (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
110.00грн
Артикул: gr-56
Модель: gr-56

Просмотров: 255

Форма випуску: таблетки.
Склад: бульби топінамбуру.
Значення для організму. 
Топінамбур є активною позицією в лікувальному харчуванні хворих на цукровий діабет, як засіб з високим вмістом інуліну.
Цілюща дія бульб обумовлено високим вмістом полісахаридів (інуліну, пектину, фруктози), клітковини, вітамінів, мінеральних елементів (заліза, кремнію, калію, фосфору, цинку). Унікальний білковий склад: амінокислоти, в тому числі незамінні: аргінін, валін, гістидин, ізолейцин, лізин, метіонін, триптофан, фенілаланін, а також вуглеводний комплекс на основі фруктози і її полімерів (фруктоолігосахаріди і інулін). Як джерело інуліну, топінамбур пов'язує важкі метали, радіонукліди, холестерин, жирні кислоти, токсичні хімічні речовини, стимулює скоротливу здатність кишкової стінки, прискорює очищення організму від шлаків, неперетравленої їжі, шкідливих речовин. Клітковина рослинних волокон посилює антитоксичний ефект.
Отриманий результат від застосування топінамбура - достовірна нормалізація вуглеводного і ліпідного обміну у пацієнтів з інсулінозалежним цукровим діабетом в поєднанні з ожирінням; відзначається також значне зменшення рівня глюкози в крові (за рахунок зниження всмоктування в тонкому кишечнику надлишків цукру).
Топінамбур в США і Європі використовується як складова частина пробіотиків, він стимулює синтез вітамінів і активізує імунні механізми захисту. Про протипухлинний ефект інуліну з топінамбура було заявлено на міжнародному семінарі в Будапешті, 2002 р.
Унікальний хімічний склад бульб благотворно впливає на всі ланки і механізми патологічних процесів системи травлення. Систематичне застосування топінамбура попереджає розвиток гіпертонічної хвороби, нормалізує ритм серця, полегшує стан при ішемічній хворобі серця, стенокардії, протистоїть інфарктів і інсультів.
Топінамбур підвищує стійкість організму до бактеріальних і вірусних інфекцій, в тому числі органи травлення, створює сприятливі умови для життєдіяльності мікрофлори кишечника, чим пояснюється позитивний ефект при дисбактеріозах.
Клінічно доведено ефективність топінамбура знижувати вагу. Препарат з топінамбура активізують вуглеводний і жировий обмін, нормалізують рівень інсуліну в крові, повертають чутливість до нього клітин, і, як наслідок, ведуть до зменшення жирових накопичень. Головний становить топінамбура, інулін беруть участь в відновленні функціональної активності інсуліну, а значить, бере участь в нормалізації ліпідного обміну, покращує плинність крові, за рахунок зменшення в плазмі концентрації фібриногену. Всі ці зміни благотворно впливають на показники мікроциркуляції, знижуючи ризик тромбоутворення.
Покращуючи утилізацію глюкози, топінамбур сприяє синтезу глікогену в печінці, забезпечує високий рівень енергетичного обміну, стимулює процеси синтезу білка, холестерину високої щільності, жовчних кислот. Доведено здатність бульб захищати печінку і визначена їх роль, як найбільш ефективного засобу лікування гепатиту.
Препарати топінамбура мають потужний вплив на компоненти неспецифічного імунітету, підтримуючи його ослаблені ланки. Доцільність застосування топінамбура при захворюваннях ендокринної, серцево-судинної, травної систем, печінки, підшлункової залози доведені клінічно.

 Показання до застосування
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб для профілактики захворювань на цукровий діабет, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- цукровий діабет І та ІІ типу;
- ожиріння;
- запальні захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, дуоденіт, ентерит, коліт, виразкова хвороба шлунка та 12 палої кишки; захворювання печінки, підшлункової залози);
- дисбактеріоз;
- больовий синдром, нудота, здуття живота, проноси, запори;
- гельмінтоз;
- гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ішемічна хвороба серця;
- для посилення ефекту медикаментозної терапії.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Топинамбур (земляная груша, подземный артишок) (Helianthus tuberosus) (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв

Нет отзывов об этом товаре.

Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок