Лопух – життєва сила (Arctium lappa) (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
115.00грн
Артикул: gr-44
Модель: gr-44

Просмотров: 272

Форма випуску: таблетки.
Склад: корінь лопуха.
Значення для організму
Природа наділила його воістину незвичайними цілющими властивостями. Традиційна медицина високо цінує цю рослину що зціляє недуги від грипу до геморою, а наукова медицина підтверджує терапевтичні можливості результатами проведених досліджень.
Харчові і лікувальні властивості коренів лопуха відомі людству давно. За харчовою цінністю коріння перевершують моркву, петрушку і пастернак разом узяті, а унікальні лікувальні властивості визначаються хімічним складом рослини: полісахарид інулін, ефірні барданові і жирні олії, дубильні речовини, фітостерини, гіркоти, протеїн, глікозид арктіін, слиз, рослинні волокна, аспарагін, рутин, каротин, вітаміни: Е, K, С, B1, B2, B5, B6, B9 (фолієва кислота), PP (нікотинова кислот); мінерали: Ca, K, Mg, Na, P, Zn, G, Cu, Mn, Se.
За рахунок вмісту білка, коріння популярні, як продукт харчування у Франції, Бельгії, США, Японії, Китаї.
Лопух розглядається як альтернативне джерело фенольних сполук, флавоноїдів, гідроксикоричних і органічних кислот.
Фенольні сполуки і флавоноїди, що містяться в коренях, мають імуностимулюючу активність, виявляють виражені антиоксидантні, противірусні та протизапальні властивості.
Коріння лопуха - природна скарбничка інуліну. Високомолекулярний полісахарид інулін є основним компонентом кореня в кількісному співвідношенні (до 44%). За рахунок огортаючої дії, інулін захищає слизові оболонки шлунково-кишкового тракту від механічного подразнення їжею і шлунковим соком, що особливо важливо при запальних процесах, зменшує дію токсичних і хімічних речовин при їх попаданні з їжею в шлунок. Активно адсорбує токсини, солі важких металів, радіонукліди і виводить їх з організму. Значно посилює перистальтику кишечника, зменшуючи ризик функціональних запорів, в тому числі у осіб похилого віку. У товстому кишечнику вибірково стимулює ріст біфідо- і лактобактерій, пригнічує розвиток патогенної мікрофлори, знижуючи ризик появи алергії.
Інулін расщепляясь до фруктози, забезпечує транспорт фруктози в клітку по Інсулінонезалежному шляху, бере участь в синтезі інсуліну, підвищує його активність в біохімічних процесах. Для хворих на цукровий діабет лопух краще, ніж фруктоза.
Корни лопуха обеспечивают действие, сходное с ингибиторами протеолитических ферментов, поэтому назначение препаратов лопуха актуально при ацетонемии, сопутствующей ей тошноте, учащенном сердцебиении, диарее и других симптомах. Отмечается долгосрочная ремиссия на фоне нормализации обменных процессов, с тенденцией снижения уровня глюкозы, за счет частичного восстановления синтеза инсулина β-клетками поджелудочной железы; в случаях сахарного диабета II-типа — за счет повышения чувствительности рецепторов, взаимодействующих с инсулином. 
Гідність лопуха в тому, що коріння покращують ферментоутворюючу функцію підшлункової залози, оптимізують її роботу, підтримуючи стан хворих на цукровий діабет.
Володіючи комплексними властивостями, лопух нормалізує секретоутворючою функцію шлунка і кишечника, сприяє загоєнню виразкових дефектів, покращує антитоксичну функцію печінки, стимулюючи відділення жовчі і відкладення глікогену в печінці. В експерименті встановлено противиразкова активність коренів лопуха, що перевершує ефект плантаглюцида і бефунгіна.
Коріння лопуха - універсальні полісорбенти. Пов'язуючи токсини загального порядку і ендотоксини, сприяють виведенню їх в легких транспортних формах нирками. Маючи високі детоксикаційні властивості, полегшують похмілля і знижують залежність від алкоголю.
Лопух виступає надійним коректором обміну речовин, покращує склад крові, володіє кровоочисними властивостями. Доведено протизапальні і протиалергічні властивості коренів.
Аспарагин що міститься в корені, зареєстрований в сучасних дослідженнях як засіб з протипухлинною дією, що стимулює апоптоз ракової клітини. Крім цього, відзначено підвищення ефективності протипухлинної терапії при прийомі препаратів лопуха. Наукові дослідження показали, що коріння лопуха є засобом фонової корекції важких деструктивних змін внутрішніх органів, що закономірно розвиваються при проведенні поліхіміотерапії.
За рахунок високого вмісту полісахаридів, лопух сприяє підтримці імунітету на високому рівні, пригнічує активність гіалуронідази, запобігаючи поширенню інфекції, підсилює фагоцитоз і активність макрофагів (поглинання бактерій, вірусів). При вірусних ураженнях, простудних захворюваннях, препарати лопуха знижують гостроту запальних процесів переважно за рахунок детоксикації, прискорюють одужання.
Детоксикаційні можливості коренів застосовуються для нормалізації станів при астенії, збудження, дисфункції вегетативної нервової системи. При аденомі простати лопух проявляє свої протизапальні, регенеративні властивості, сприяє розсмоктуванню інфільтративних утворень, попереджає розвиток рубцевої тканини.
Препарати лопуха поліпшують мінеральний обмін, підтримують необхідну реактивність організму при захворюваннях кістково-м'язової та сполучної тканини. Запобігають відкладення солей, що містяться в сироватці крові і тканинах організму, зокрема в нирках, жовчному міхурі, суглобах.
Виступаючи, як уролітічений, ремініралізіруючий, літолітичний засіб, лопух сприяє підвищенню розчинності і розпушення сечових каменів в нирках і сечовивідних шляхах, полегшує їх виведення з сечею. У корені лопуха виявлено мідьвмістний фермент уріказу, який сприяє розчиненню солей сечової кислоти і визначає спектр призначень при подагрі, сечокислому діатезі (порушення обміну пуринів і сечової кислоти). Лопух покращує склад крові і сечі у хворих на подагру з одночасним поліпшенням їх клінічного статусу.
У дерматології лопух застосовується при себореї, запаленні сальних залоз, кропивниці, нейродерміті, екземі, псоріазі, випаданні волосся, при рецидивуючому фурункульозі
 Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики обмінних порушень, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- остеохондроз, артрити, артрози, подагра, суглобовий ревматизм;
- цистити, нирковокам'яна хвороба (оксалати, урати, фосфати), сечокислий діатез;
- цукровий діабет; панкреатит;
- захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, коліти), функціональні закрепи;
- захворювання печінки, жовчного міхура; жовчнокам'яна хвороба;
- алергози (як кровоочисний, десенсибілізуючий засіб);
- простудні захворювання (як засіб прискорення одужання);
- шкірні захворювання; дерматити, фурункульоз, екземи, псоріаз, себорея, випадання волосся.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Лопух – життєва сила (Arctium lappa) (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв

Нет отзывов об этом товаре.

Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок