Кульбаба – енергія сонця (Taraxacum officianale) (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
69.00грн
Артикул: gr-48
Модель: gr-48

Просмотров: 265

Форма випуску: таблетки.
Склад: корінь та листя кульбаби. 
Значення для організму
Кульбаба - наше найстаріша лікарська рослина. Не дивно, що число захворювань, при якому його використовують, надзвичайно велике.
За старих часів кульбаба вважали еліксиром бадьорості, що знижують втому, називаючи його «життєвим еліксиром», «енергією сонця».
Листя і коріння включені в фармакопеї багатьох країн світу.
Список показань до застосування листа і кореня кульбаби значний.
В першу чергу, типова область застосування-диспепсичні порушення, втрата апетиту, зниження травних функцій. Рефлекторна дія препаратів кульбаби, за рахунок вмісту ароматичних гіркот, здійснюється шляхом подразнення смакових рецепторів язика і слизової оболонки ротової порожнини, що веде до порушення харчового центру і посилення секреції шлункового соку і інших травних залоз. Кульбаба добре поєднується з іншими лікарськими рослинами і використовується в терапії хронічних гіпо- та анацидних гастритів, анорексії, неспецифічних колітів.
При слабкості травлення, обумовленої порушеннями травних функцій шлунково-кишкового тракту, що виявляється в непереносимості їжі, відчутті тяжкості після їжі, метеоризмі, схильності до закрепу, кульбаба незамінний і ефективний.
З огляду на те, що одна з народних назв кульбаби є «печінкова трава», відображає ефективність цієї лікарської рослини при захворюваннях гепатобіліарної системи.
Найважливіші діючі речовини кульбаби - гіркоти (тараксацин), а також трітерпеноїди і ситостерин, виявляють жовчогінну та легку сечогінну дію, підсилюють відтік жовчі. Кульбаба збільшує виділення жовчі, безпосередньо впливаючи на гепатоцити, активуючи їх до вироблення жовчі і викликаючи скорочення стінок жовчного міхура і його випорожнення.
Для геріатрії кульбаба представляє великий інтерес, з огляду на наявність жовчогінних і сечогінних властивостей. Він сприяє посиленню діурезу, тим самим покращуючи виведення солей і речовин, що утворюють відкладення. Кульбаба, з огляду на ії регулюючу дію на сольовий обмін, можна рекомендувати при жовчо і сечокам'яній хворобах.
У медицині кульбаба зараховують до антідіскразіческих засобів. Здатність надавати допомогу при хронічних хворобах обміну речовин з тенденцією до різних ускладнень у кульбаби достовірно доведена.
Вважається, що кульбаба - найефективніший засіб для комплексної терапії ревматичних захворювань. Покращуючи жовчовиділення, посилюючи діурез і позитивно впливаючи на обмін речовин, кульбаба запускає механізм благотворного впливу на сполучну тканину, надаючи загальне регулюючу дію на клітинному рівні. Особливо ефективний кульбаба при хронічних хворобах обміну речовин, перш за все, при подагрі з тенденцією до різних сольовим відкладенням.
Як антідіскразічний засіб, кульбаба призначають курсами в 1-2 місяці, навесні і восени, з огляду на профілактичний характер терапії.
Ще більш важлива область застосування кульбаби - хронічні дегенеративні захворювання суглобів. Артрози, що представляють великі труднощі для медикаментозної терапії, підлягають лікуванню кульбабою з хорошим ефектом, причому кращі результати забезпечуються профілактичним прийомом. При схильності до артрозу або наявності їх симптомів рекомендовані курси препаратами кульбаби 2 рази в рік, для попередження рецидивів. Кульбаба збільшує рухливість суглобів, усуває скутість, зменшує схильність до нових загострень.
У коренях кульбаби виявлено до 40% інуліну та інших біологічно активних речовин. Є наукові дані, які підтверджують, що тривалий прийом препаратів кульбаби знижує цукор і рівень холестерину в крові, коригує порушення метаболізму при цукровому діабеті і ожирінні. Анорексічні властивості, тобто зменшують потребу в прийомі їжі, у кульбаби не гірше, ніж у південноамериканській гуарани. Тому, включення кульбаби в програми по зменшенню маси тіла, підвищує результативність курсів.
Достовірно доведено, що кульбаба, впливаючи на функцію дванадцятипалої кишки, впливає на гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової систему, що може використовуватися в терапії не тільки ожиріння, але і патологічного клімаксу, гормонозалежних пухлин (міома, мастопатія та ін.), А також панкреатиту, вітіліго, псоріазу.
Є досвід застосування препаратів кульбаби в комплексному лікуванні хронічних дерматозів (екземи, склеродермії, нейродерміту, атопічного дерматиту), що поєднуються з хронічними захворюваннями шлунка, кишечника, жовчовивідних шляхів.
Добре зарекомендував себе кульбаба при дерматозах, що зудять, кропивниці, фурункульозі, «печінкових плямах», шкірної висипки, медикаментозному дерматиті.
Цікаві дані були представлені в дисертаційній роботі щодо впливу препарату з наземної і підземної частини кульбаби на функцію нервової системи. Експериментально відзначені виражені протівоневротічні і антистресові властивості кульбаби і його позитивний вплив на процеси утворення нейрогенних виразок.
До лікувальних властивостей кульбаби можна віднести «кровоочисну», що поліпшує склад крові, збільшує число білих (лейкопенія) і червоних (анемія) кров'яних тілець, прискорює одужання після важких інфекцій, травм, операцій, стресів, при весняної втоми, а також властивості, що підвищують тонус при статевій слабкості і збільшують лактацію.
У Німеччині лист кульбаби називають «пісун-травою». Виражений сечогінний ефект дозволяє включати його в курси терапевтичної підтримки при ексудативному плевриті, набряках, асциті, при гідроцефалії, підвищеному внутрішньочерепному тиску, при запальних процесах, вірусному навантаженні і інтоксикації.
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб дієтичної корекції порушень травлення і жовчовиділення, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту (гіпо-, антацидний гастрит, виразкова хвороба шлунка на грунті ахілії, атонічний, неспецифічний коліт);
- анорексія;
- метеоризм, схильність до закрепів, тяжкість після їжі;
- захворювання печінки і жовчовивідних шляхів (гепатит, холецистит, жовчокам'яна хвороба; дискінезія жовчовивідних шляхів за гіпокінетичним типом);
- цистити, сечокам'яна хвороба;
- захворювання суглобів (подагра, ревматизм, остеоартроз);
- ожиріння, цукровий діабет; атеросклероз;
- гормонозалежні пухлини (міома, мастопатія та ін.);
- глистові інвазії;
- анемія, лейкопенія;
- як засіб, що підвищує детоксикаційний потенціал організму;
- атопічний дерматит, екземи, нейродерміт, справжня, паратравматична екзема, «печінкові плями» (пігментні), псоріаз;
- як засіб, що прискорює одужання.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Кульбаба – енергія сонця (Taraxacum officianale) (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Руслан 2023-11-29

Посоветовал врач в комплексном лечении. Я испугался, что придется заваривать или настаивать. На это у меня совершенно нет времени и желания. Поэтому обрадовался, когда нашел в таблетках. Это мне подходит. И цена нормальная.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок