Кардіфіт - Гінкго білоба (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
113.00грн
Артикул: gr-25
Модель: gr-25

Просмотров: 326

Форма випуску: таблетки.
Склад: квіти глоду, насіння моркви, трава буркуну, лист м'яти, трава пустирнику, насіння кропу, трава барвінку, горицвіту весняного, екстракт гінкго білоба.
Значення для організму
Про важливість нормального функціонування серцево-судинної системи знають всі, але мало хто піклується про своє серце і судини. Про це говорить той факт, що найчастіше люди помирають саме через серцево-судинних проблем. Серед багатьох причин серцево-судинних недуг вчені особливо виділяють підвищення рівня ліпідів у крові, порушення толерантності до вуглеводів, ожиріння, артеріальну гіпертензію, порушення обміну електролітів і мікроелементів, спадковість, низький рівень антиоксидантного захисту.
  До екзогенних факторів, що створює загрозу розвитку серцево-судинних захворювань, відносяться надмірне споживання висококалорійної, вуглеводної їжі, гіподинамія, стресові перевантаження, куріння, алкоголізм, гормональні контрацептиви.
  Медицина в умовах сучасного життя у своєму розпорядженні має ефективні і швидкодіючими засоби медикаментозної терапії, хірургічні методи, але зростання смертності від серцево-судинних патологій неухильно зростає. Тому увагу сучасних дослідників все частіше залучають природні комбінації лікарських рослин з віковим досвідом використання в кардіологічній практиці.
  Біологічно активні сполуки харчових і лікарських рослин, завдяки науковим дослідженням, завойовують напрямки в кардіології, їм все більше довіряють медичні фахівці, дільничні лікарі, пацієнти. У клінічній практиці такі природні засоби дають хороший лікувально-профілактичний ефект, особливо при тривалому курсовому застосуванні, роблять позитивний вплив на регуляторні, метаболічні, обмінні процеси, знижують ступінь вираженості атеросклеротичних змін коронарних артерій, підвищують можливості нервової регуляції, послаблюючи спазми судин, зменшують ризик агрегації тромбоцитів.
Комплексний препарат «Кардіф - Гінкго білоба» один із затребуваних розробок кардіологічного профілю. Містить натуральні компоненти, необхідні для відновлення і підтримки функціонування всіх ланок серцево-судинної системи, які забезпечують потенціювання і спільну дію.
  Інгредієнти, що входять до складу рецептури, оптимізують антиоксидантний захист, гальмують процеси перекисного окислення ліпідів, роблять благотворний вплив на стан клітинних мембран і стінки судин, виявляють седативні, транквілізуючи властивості.
  Зміст у формулі кардіотонічних трав (глоду і пустирника), сприяє нормалізації серцевих скорочень, підтримує тонус серцевого м'яза.
  Крім того, комплекс знижує підвищений артеріальний тиск, спазм судин, посилює ліпідний обмін, активізуючи вивод з організму холестерину, володіє антикоагулянтними механізмами, сприяючи профілактиці тромбоутворення і тромбоемболічних ускладнень.
  Лікарські рослини з антігіпоксантнимі властивостями (буркун, глід, гінкго білоба) підвищують стійкість організму до кисневого голодування, зменшують його негативний вплив на тканини, органи, перш за все це стосується міокарда.
  Специфічна дія комплексу направлено на підвищення резистентності організму до стресових перевантажень, емоційним факторам і функціональної активності основних систем, з підтримкою високого рівня антиоксидантного захисту
 Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Глід – надійний серцевий засіб.  Препарати глоду мають коронаророзширювальну, гіпотензивну, седативну, противосклеротичну дію, посилюють скорочення серцевого м'яза, зменшують її збудливість.  Плоди активізують кровообіг у вінцевих судинах і судинах головного мозку, підвищують тонус серцевого м'яза, чутливість серця до серцевих глікозидів.  Біологічно активні речовини глоду, пригнічують дію ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ), відповідального за звуження судин.  Цей унікальний механізм, дозволяє включати глід в програми і збори для поліпшення постачання киснем міокарда і нейронів головного мозку, для зняття спазмів і больових відчуттів в області серця.
Морква посівна — лікарський препарат «даукарин» довів свої фармакотерапевтичні властивості - антисклеротичну, активізуючу кровотворення, антиангінальну, антианемічну, сечогінну, полівітамінну, протизапальну, седативну, судинорозширювальну, спазмолітичну.  Морква достовірно покращує периферичний кровообіг, з успіхом використовується при серцевих недугах, хронічної коронарної недостатності, атеросклерозі, явищах стенокардії, при «старечому» серце.
Буркун — містить дикумарин, діючий в печінці як антагоніст вітаміну К. Має виражений антикоагулянтний ефект, завдяки втручанню в циклічну конверсію вітаміну К. Призначають препарати буркуну при стенокардії, ризику тромбозів коронарних судин, в терапевтичних схемах лікування ревмокардіта.
 М'ята — відповідає за рефлекторне розширення внутрішніх судин.  Має спазмолітичну, жовчогінну, болезаспокійливу дію.  Входить в склади серцевих і заспокійливих крапель «Корвалолу», «Валокордину» та інших.  Збільшує приплив крові до серця, усуває напади стенокардії (антиангінальний ефект), заспокоює центральну нервову систему без порушення її функцій, знижує тонус судинної стінки.
 Пустирник — має виражену седативну, гіпотензивну, кардіотонічну дію.  Уповільнює частоту серцевих скорочень, усуває спазми, сприятливо впливає на вуглеводний і жировий обмін, знижує рівень холестерину, загальних ліпідів і цукру в крові, підвищує тонус серцевого м'яза (позитивна інотропна дія), нормалізує ритм серцевих скорочень.
 Кріп —  в комплексних препаратах використовується, як надійний спазмолітик, з гіпотензивною, сечогінною, кардіотонічною, жовчогінною дією.  Ефективний при початкових стадіях гіпертонії, стенокардії, неврозах, безсонні.
 Барвінок — алкалоїди барвінку надають виражене потенціювання прессорногоефекту норадреналіну і адреналіну, що характерно для сучасних антигіпертензивних препаратів.  Алкалоїд вінкамін знижує судинний тонус, розширює просвіт судин, в тому числі мозку, вибірково діє на мозковий кровообіг, знімає спазм артерій, підвищує тонус вен, утилізацію кисню тканинами, зменшує зону ішемії при мозкових інсультах.  Впливаючи на силу серцевих скорочень, барвінок надає на серце негативний хронотропний ефект.
 Адоніс весняний — фармакологічна активність цього серцевого засобу полягає в посиленні і уповільненні серцевих скорочень, збільшення ударного і хвилинного обсягу крові, усунення застійних явищ (набряків).  Ефективний при функціональних неврозах, ослабленні серцевої діяльності.  При серцевої недостатності прийнятніше наперстянки.
 Екстракт гінкго білоба — «судинний доктор», нормалізує реологічні властивості крові, за рахунок пригнічення агрегації тромбоцитів і еритроцитів, підвищення їх пластичності.  Сприяє поліпшенню мозкового і периферичного кровообігу, позитивно впливає на процеси обміну речовин в клітинах, очищає судини, попереджає розвиток атеросклерозу, забезпечує постачання кисню і поживних речовин до клітин мозку, стримує початкові процеси механізмів розвитку деменції, підвищує стійкість тканин головного мозку до гіпоксії
 Показання до застосування 
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики серцево-судинних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонічна хвороба;
- порушення мозкового кровообігу;
- головні болі на фоні спазмів судин головного мозку;
- неврогенна тахікардія, аритмія;
- неврози, включаючи клімактеричні;
- похилий вік;
- хронічна серцева недостатність в комплексній терапії

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Кардіфіт - Гінкго білоба (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Антон 2023-11-29

Хорошие таблетки для поддержания сердца. И состав внушает доверие - все травы известные, которые и растут здесь же. Да и пить таблетки удобнее, чем заваривать самому.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок