Остеосан — Подагра» (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
117.00грн
Артикул: gr-214
Модель: gr-214

Просмотров: 314

Форма випуску: таблетки.
 Склад: листя берези, трава таволги, хвоща; листя кропиви, квіти календули, бузини; плоди ялівцю, кора жостеру, квіти бузку, екстракт Босвелії.
 Значення для організму
Подагра одне з найбільш поширених захворювань кістково-м'язової системи, з групи мікрокристалічних артритів. Зростання таких патологій медицина пов'язує з сучасним раціоном харчування, багатого пуринами (м'ясо, жирна риба) і великою кількістю вживаємого алкоголю.
Найчастіше подагричні атаки відзначаються у чоловіків у віці 35-50 років і з настанням клімаксу у жінок. До факторів ризику відносять гіпертонію, ожиріння, гіперліпідемію, алкогольну інтоксикацію.
Основними елементами патогенезу захворювання є: накопичення сечокислих сполук в організмі, відкладення їх в органах-мішенях і тканинах, розвиток гострих нападів запалення в місцях ураження, з залученням до патологічного процесу дрібних суглобів.
На сьогоднішній день розроблено безліч методів лікування подагри, але в більшості випадків вони малоефективні. Раціональна, правильно підібрана комплексна фітотерапія має ряд переваг і здатна запобігти прогресуванню захворювання, знизити ризик ускладнень, перешкоджати розвитку тофусів в органах-мішенях і тканинах.
Фітотерапія постійно доводить, що таке захворювання, як подагра - не вирок і її можна контролювати за допомогою антиподагричних лікарських рослин облуговуючих сечу, усуваючих запалення і зменшуючих біль.
Рослинний препарат «Остеосан — Подагра» призначений для комплексної, базової терапії подагри з диференційованим підходом до профілактики її загострення, а також для зниження ризику розвитку уратного нефролітіаза. Забезпечує нормалізацію обмінних процесів, в тому числі вуглеводного і жирового, позитивно впливає на пуриновий обмін, знижує синтез уратів, перешкоджає кристалізації солей сечової кислоти і їх відкладенню в органах-мішенях і тканинах; сприяє підвищенню лужності сечі, розчинності сольових конгломератів і їх виведенню, насиченню організму вітамінами А, В1, В6, С, від яких залежить оптимізація і успішність лікування.
Фармакологічні властивості і дія складових рецептури:
Екстракт Босвелія - створює оптимальні умови для відновлення пошкоджених запаленням тканин, зменшує вогнища ураження суглобового хряща, ступінь деградації глікозаміногліканів, проявляє виражену протизапальну та знеболювальну дію, аналогічну нестероїдним протизапальним засобам.
Берези лист - має м'яку сечогінну дію, здатний знижувати запалення, коригувати порушений сольовий обмін, виводити з організму надлишки сечової кислоти. Спільно з травою хвоща підсилює ремінералізуючий ефект формули.
Таволга - містить дубильні речовини, ефірну олію з саліциловим альдегідом, метилово-саліциловий ефіргеліотропін, терпени, саліцилову кислоту та вітамін С, які пригнічують секрецію сечової кислоти в організмі, проявляють протизапальну, знеболюючу, протинабрякову дію. Є ефективним діуретичним засобом при подагричних і ревматичних захворюваннях, тамує сильні болі у сечовому міхурі при гострому його запаленні.
Хвощ польовий - як джерело природних сілантранів (солей кремнієвої кислоти), утворює захисні сечові колоїди, попереджає утворення сольових відкладень, підвищує резистентність сполучної тканини, яка страждає при подагрі і ревматичних артритах, перешкоджає затримці зайвої рідини, знижує рівень сечової кислоти, сприяє корекції водно-сольового обміну, оптимізації процесів метаболізму в кістковій і хрящовій тканинах.
Кропива - нормалізує процеси відновлення кислотно-лужної рівноваги і активізує утворення захисних колоїдів в сечових шляхах, підвищує розчинність солей сечової кислоти, покращує функцію нирок і печінки. Як добрий сечогінний засіб збуджує коркову частину нирок.
Календула - пригнічує запальний процес в різних фазах його розвитку, сприяє регенерації грануляційної і сполучної тканини, добре діє як сечоочисний засіб при сольових діатезах і як потогінний чинник при ревматизмі.
Бузина - важлива складова рецептури. Забезпечує потогінну, сечогінну дію, послаблює початкову стадію запалення, підтримує функцію залоз внутрішньої секреції, нормалізує гормональний фон, знижує ризик підвищення рівня сечової кислоти при клімаксі.
Ялівець - підвищує видільну функцію нирок, діурез, є надійним уросептиком, сприяє зменшенню запального процесу, активної ремінералізації і розчиненню, розпушенню сольових утворень, полегшує їх виведення з сечею.
Крушина - доповнює склад збору, як активний засіб детоксикації при подагрі, зменшує набряклість, коригує обмін речовин, процеси травлення.
Бузок - листя і квіти бузку мають виражений протизапальний, болезаспокійливий ефект при захворюваннях суглобів і хребта, знижують ризик розвитку інфекції і запалення при травмуванні сечовивідних шляхів і навколишніх тканин сольовими відкладеннями.
Методичні рекомендації:
Рекомендований прийом препарату «Остеосан — Подагра» спільно з антиподагричною дієтою. Потенціює терапевтичний ефект «Остеосана» додатковий прийом фітопрепаратів:
«Дика морква - Даукарон»/«Брусниця» - знижують синтез сечової кислоти;
«Брусниця»/«Кропива» - підвищують розчинність сечових каменів;
«Герон-віт Акваретин»/«Нирковий Кристалон» - зменшують ризик уратной нефропатії;
«Поліфітамінка»/«Зелений волоський горіх»/«Кропива»/«Ацерола» - насичують організм вітамінами (А, В1, В6, С).
Ефективність фітотерапії можна відстежити за основними критеріями: досягнення оптимального рівня сечової кислоти, зниження числа нападів подагри, розсмоктування підшкірних вузлів (тофусів).
Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб корекції сольового обміну, профілактики подагри, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- порушення водно-сольового обміну;
- подагра;
- подагричний, ревматоїдний артрит;
- подагра на тлі порушень вуглеводного обміну;
- нирковокам'яна хвороба (урати), уратна нефропатія;
- ожиріння, порушення жирового обміну, комплексна терапія;
- клімакс з підвищенням рівня сечової кислоти;
- полікістоз, гідронефроз, нефропатія на тлі підвищеного синтезу уратів;
- ендокринні захворювання з порушенням виведення сечової кислоти;
- при прийомі сечогінних препаратів, що затримують виведення сечової кислоти.
Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

* Данные представленные в информационных листках достоверно подтверждены литературными источниками медицинских справочников, научно-исследовательскими данными результатами рефератов, диссертаций, а также обобщены сведения современного научно – практического опыта изучения и применения лекарственных растений в медицинской практике, 

Остеосан — Подагра» (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Елена 2023-11-29

Подагра - крайне неприятное заболевание. И если есть возможность помочь больному натуральными таблетками, то отчего же не попробовать? В описании не обещают вылечить подагру только этими таблетками. А вот в комплексной терапии, я думаю, стоит попробовать.

Валентин Петрович 2023-11-29

Вряд ли кто-то смолоду будет пить травки или таблетки для профилактики подагры. А когда уже поставлен такой серьезный диагноз, то травками здесь уже не обойдешься.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок