Полин – цілюща гіркота (Artemisia absinthium/vulgare) (90 таблеток по 0,4г)

В наличии
58.00грн
Артикул: gr-50
Модель: gr-50

Просмотров: 92

Форма випуску: таблетки.
Склад: трава полину гіркого/звичайного.
Значення для організму
Цілющість рослини відображена в назві Artemisia, - трава здоров'я. Відомості про успішне застосування в медицині, цього всюдисущого бур'яну, дуже численні і не підлягають сумніву.
Полин є типовою ароматичною гіркотою, найкраще випробувану як шлунковий і жовчогінний засіб. Всі препарати полину збуджують апетит і покращують травлення, посилюють виділення шлункового соку, рефлекторно стимулюючи функції шлунково-кишкового тракту.
При атонічних і ахілічний станах шлунка, за якими часто ховається недостатня функція системи травлення, полин усуває такі порушення, як погана переносимість багатьох страв, здуття живота, відчуття важкості і повноти. Серед засобів, призначених для боротьби з диспепсією, особливо в верхньому відділі живота, полин займає особливе місце.
Полин позитивно впливає на анатомічний стан шлунка при його атонії і гастроптозе, а також на симптоматику опущення жовчного міхура. При таких станах, які важко піддаються корекції,та відрізняються диспепсическими розладами, втратою апетиту, відразою до багатьом продуктам, полин виявляє свої можливості і відмінно справляється з такими проблемами.
Особам, що страждають порушеннями функції жовчного міхура, не слід відправлятися в подорож без препарату полину, який допоможе усунути погіршення самопочуття внаслідок похибок у харчовому раціоні.
Полин може бути дренажним засобом після холецистектомії.
У медичній практиці її використовують при гіпо- та анацидних гастритах, анорексії, при атеросклерозі судин головного мозку, з дзвоном у вухах, легкої атаксиї при гіпертонічній хворобі, а також необхідності оптимізації процесів травлення, щоб досягти загальнозміцнюючого ефекту. Противиразкові властивості полину обумовлені наявністю суми лактонів. Вони сприяють стабілізації імунних реакцій, посилюючи фазу проліферації, стимулюють функції ретикулоендотеліальної системи і фагоцитарну активність.
Антимікробні, мягчітельні, антіневротічні, детоксикаційні, сечогінні, збуджуючи апетит, анаболічні властивості полину застосовні при захворюваннях органів дихання (бронхіти, пневмонія, бронхоектатична хвороба), при інтоксикаціях, астенічних станах, вегето-судинної дистонії за гіпотонічним типом, неврозах.
Експериментально і клінічно доведено протидіабетична активність полину, особливо її здатність збільшувати концентрацію інсуліну в крові, підвищувати толерантність до вуглеводів.
Численні дані підтверджують детоксикаційні можливості полину. Вона знижує токсичність синтетичних медикаментів і може бути рекомендована при будь який потенційно токсичною терапії, в тому числі хіміотерапія злоякісних пухлин.
Корегуючий вплив полину на функції залоз внутрішньої секреції дозволяє домогтися успіху при статевої холодності, дисменореї, затримці статевого розвитку, аменореї, імпотенції, безплідді.
Гіркий смак полину стимулює життєдіяльність і тонус організму.
Цінність полину і її застосування, ще більше зросла з рядом відкриттів в області мікроорганізмів що населяють наш організм. Володіючи бактерицидною дією, полин пригнічує Staphylococcus aureus, Shigella Sonnei, Bacillus subtilis. Не люблять полин хламідія, трихомонада, гонокок, токсоплазма, дріжджові грибки, мікоплазми, уреплазми і інші патогенні організми. Полин є одним з ефективних засобів у боротьбі з паразитами і гельмінтами. Не обходяться без неї знамениті тройчатки доктора Х. Кларка.
Полин - природний антибіотик. В ефірному маслі полину вчені визначили речовина капіллін, що володіє антибіотичними властивостями.
Трава полину, з тонізуючим ефектом, підвищує резистентність організму, тому її рекомендують при грипі. Особливо сприятливо вона впливає на постгріппозну астенію.
Заслуговує на увагу протипухлинна дія полину, яку використовують в емпіричної медицині при раку шлунка, матки, прямої кишки, а також для зниження ризику метастазування. У механізмах реалізації лікувальної дії при онкозахворюваннях не останню роль відіграють детоксикаційні можливості трави полину.
Полин входить в склади зборів при лікуванні аденоми простати, чоловічого безпліддя, частих полюцій.
У гінекології використовуються протизапальні, спазмолітичні властивості рослини, при аменореї, гипоменструальном синдромі центрального генезу.
Препарати полину корисні хворим на атопічний дерматит, істинної мікробної екземою, псоріазом на тлі гастриту із зниженою секреторною активністю, глистової інвазії, холециститу, ДЖВШ за гіпокінетичним типом, дисбактеріозу.
Наявність азулена в складі полину виправдовує її призначення при алергічних захворюваннях. Виняток становлять особи з індивідуальною чутливістю до препаратів полину.

 Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб, для профілактики порушень функції травлення, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- хронічний гіпо-та антацидний гастрит, атрофічний гастрит, гастроптоз, рак шлунка (в комплексному лікуванні);
- коліти, діарея, диспепсія, метеоризм; диспепсичні розлади через похибки в дієті;
- гострі та хронічні гепатити, токсичні ураження печінки, цироз печінки (у комплексному лікуванні);
- холецистит, жовчно-кам'яна хвороба; холангіти;
- панкреатит;
- гельмінтози; паразитарні інвазії;
- анорексія;
- гострі та хронічні бронхо-легеневі захворювання, в тому числі туберкульоз, бронхіальна астма (у комплексному лікуванні);
- атеросклероз, дисліпідемія;
- аменорея, гіпоменорея, пізніше дозрівання, інфантилізм, гіпофункція яєчників;
- патологічний клімакс;
- цукровий діабет, ожиріння;
- гіпофункція щитовидної залози, надниркових залоз, статевих залоз;
- неврози, безсоння, депресія; ВСД за гіпотонічним типом;
- нічний енурез;
- астенічний синдром;
- епілепсія;
- отруєння, інтоксикації, застосування цитостатиків;
- алкоголізм, наркоманія;
- похилий вік.

Спосіб застосування та дози
По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.
Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.
При необхідності повторити.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

*  Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці
Полин – цілюща гіркота (Artemisia absinthium/vulgare) (90 таблеток по 0,4г)
Написать отзыв
Павел 2022-01-21

Полынь в таблетках - просто находка. Отвары из нее пить просто невозможно - горько. А таблетку проглотил - и все. Я полностью перешел на травы в виде таблеток. На этом сайте можно найти практически все виды трав и их комбинаций. Рекомендую.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок