БАР Чорниця (Vaccinium myrtillus) (100мл)

В наличии
120.00грн
Артикул: gr-95
Модель: gr-95

Просмотров: 25

Форма випуску: біологічно активна рідина (БАР).
Біоактивна рідина підвищеної біодоступності, в формі рослинної субстанції, отримана методом вакуумної екстракції при мінімальній питомій теплоті (до 37 ° С) зі збереженими максимальними структурними можливостями і лікувальними властивостями рослин.
Склад:  міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з плодів чорниці
Значення для організму:
Пікова популярність ягід чорниці зареєстрована в ХХ столітті. Значною мірою затребуваність чорниці була продиктована розвитком комп'ютерної техніки і необхідністю тривалої і напруженої роботи органів зору.
В даний час ягоди чорниці застосовуються як засіб антиоксидантної дії сприяючий здоров'ю очей
Чорниця одна з найбільш корисних ягід з цілющими властивостями та терапевтичними можливостями для всього організму. Вона активує обмін речовин, забезпечує капілярозміцнюючу, протизапальну дію, активізує мікроциркуляцію в сітківці ока, підвищує гостроту зору, гнучкість клітинних мембран, покращує живлення і киснезабезпечення тканин. Антоціани, флавоноїди, які зміцнюють судини, зменшують крихкість.
Дослідження природних джерел антоціанідінов показують, що саме чорниця є найбільш сильним регулятором функціонального стану сітківки ока. Вона стабілізує процеси в оптиці ока при міопії, діабетичної ретинопатії, поліневритах, уповільнює розвиток катаракти.
Науково-дослідні дані підтверджують, що чорниця є дієвим засобом профілактики при захворюваннях зорового аналізатора, покращує сутінковий зір, прискорює регенерацію світлочутливого пігменту родопсину, відновлює трофіку сітківки та тканинні механізми її захисту.
Доведена ефективність та клінічно обгрунтовані показання чорниці при запаленні сітківки ока, при гемералопатии (курячої сліпоти).
В даний час наукові дослідження з чорниці пов'язані з вивченням її ефективності при судинної офтальмологічної патології та судинних ускладненнях цукрового діабету.
Антиоксидантні та протизапальні властивості чорниці сприяють поліпшенню реологічних властивостей крові, попереджують агрегацію і склеювання тромбоцитів на поверхні ендотелію судин.
Здавна чорниця застосовується при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Флавони ягід захищають слизову шлунка, збільшуючи виділення слизу, позитивно впливають на процеси травлення, діарейний синдром. Ягоди показані при диспепсіях, харчових токсикоінфекціях, гастроэнтероколитах. Чорниця ефективна при важких формах дистрофії та атрофії кишечника, хронічних порушеннях травлення з втратою апетиту і маси тіла.
Чорниця – специфічний протидіабетичний засіб, мобілізує захисні реакції, у тому числі вироблення і вивільнення інсуліну, знижує рівень цукру в крові.
В акушерсько-гінекологічній практиці, ягоди чорниці використовуються дуже широко.
Надаючи позитивний вплив на ендотелій судин, чорниця забезпечує матково-плацентарно-плодовий кровотік. Крім того чорниця корисна при запорах у вагітних, ревматизмі, анемії, цукровому діабеті.У жінок з дисменореєю застосування чорниці, до початку менструації і протягом усього циклу, знижує інтенсивність тазових болів, відчуття напруги в молочних залозах, усуває нудоту, попереджає набряки ніг.
У педіатрії ягоди чорниці застосовуються для корекції стільця при чутливому кишечнику з вірусним навантаженням.
Дієтологи рекомендують чорницю для зниження зайвої ваги. Поліфеноли чорниці перешкоджають поділу і росту жирових клітин (Вашингтон, США).
В урології чорниця зарекомендувала себе і свою ефективність при запальних захворюваннях сечовивідних шляхів. Дослідження в інституті науки Вейцманна в Ізраїлі, показали, що застосування чорниці інгібує прикріплення бактерій Escherichia coli до клітин сечового і травного тракту, попереджаючи розвиток інфекції.
При різних інтоксикаціях (алкогольних, наркотичних, медикаментозних) чорниця, як антиоксидант захищає клітини організму від агресії токсичних факторів.
Нещодавно виявлене в чорниці з'єднання птеростильбен сприяє захисту організму від раку кишечника, перешкоджає втраті слуху, підвищує спроможність імунітету, володіє протигрибковою дією.
Канадські вчені встановили, що чорниця корисна при нейродегенеративних захворюваннях, у тому числі хвороба Паркінсона і рекомендується для поліпшення стану хворих.

Показання до застосування.
Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб для профілактики очних захворювань і зниження втоми при зорових навантаженнях, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
- зниження гостроти зору;
- короткозорість, далекозорість;
- підвищені зорові навантаження;
- похилий вік;
- діабетична ретинопатія, цукровий діабет;
- захворювання шлунково-кишкового тракту (втрата апетиту, коліти, ентероколіти, диспепсія);
- в комплексній терапії хвороби Паркінсона, Альцгеймера;
- дисменорея, передменструальний синдром;
- інфекції сечовивідних шляхів;
- інтоксикації;
- анемія.

Спосіб застосування та дози
Дорослим по 7-15 крапель - 1 чайна ложка 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі на 100-200 мл води.
Курс прийому: 8 - 12 тижнів. 
При необхідності повторити через 2 - 3 тижні.
Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

* Дані представлені в інформаційних листках достовірно підтверджені літературними джерелами медичних довідників, науково-дослідними даними, результатами рефератів, дисертацій, а також узагальнені відомості сучасного науково - практичного досвіду вивчення і застосування лікарських рослин в медичній практиці.
БАР Чорниця (Vaccinium myrtillus) (100мл)
Написать отзыв

Нет отзывов об этом товаре.

Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок