Свечи Комфорт Касторител

В наличии
136.80грн
Артикул: 2271
Модель: 2271
  • Количество в упаковке:10 штук
  • Медицинское применение:Инфекционные болезни; Проктологические заболевания; геморрой, трещины, зуд; Противоопухолевые средства; Сердечно-сосудистая система; Варикозное расширение вен
  • Производитель:Харьковская фармфабрика (Украина, Харьков)
  • Состав:Экстракт бобровой струи, трава зверобоя, чистотела, овса.
  • Форма:Свечи

Просмотров: 126

Бобровий струмінь - це тваринна ароматична речовина (касторіум, мускус), бура щільна маса з насиченим мускусним запахом. Ці парні залози бувають лише бобрів, в них збираються активні живильні речовини "на чорний день": використовуються бобрами в разі хвороби, ран, голоду. У хімічному складі бобрового струменя виділено бензиловий спирт, борнеол, п-етилфенол, ацетофенон, бензойна, корична і саліцилова кислоти, а загалом - понад 40 цінних компонентів. Враховуючи раціон харчування бобрів (близько 150 видів лікарських рослин), струмінь є цілющим засобом, що допомагає більш ніж від ста різних хвороб. 
Бобровий струмінь підвищує загальний тонус організму, чинить загальнозміцнюючу, омолоджуючу дію, особливо при променевій або хіміотерапії; його рекомендують вживати спортсменам задля досягнення спортивних рекордів та підвищення розумової, фізичної та психологічної працездатності організму. В першу чергу, боброва струмінь вважається відмінним рішенням жіночих гінекологічних і особливо чоловічих урологічних проблем. Недарма бобровий струмінь ще називають "природною віагрою". Враховуючи те, що мускус помітно підвищує сексуальну активність, необхідно обережно застосовувати при проблемах, пов'язаних з серцево-судинною системою, та проконсультуватися з вашим лікарем. 
Рани, травми, набряки, судоми, інфекційні, навіть хронічні психічні захворювання - ось неповний перелік того, від чого допомагає бобровий струмінь. При цьому необхідно підкреслити, не залежно для чого Ви його застосовуєте, бадьорість, поліпшення нервового стану, омолодження шкіри, волосся і всього організму в процесі - "неминуче". 
Екстракти трав звіробою, чистотілу та вівса як в народній, так і науковій медицині застосовують як в'яжучі, протизапальні, антисептичні засоби, що сприяють швидкій регенерації пошкоджених тканин; мають мембраностабілізуючий і антиоксидантний ефекти, завдяки наявності вітамінів А та Е. Звіробій має сильно виражені бактерицидні властивості відносно багатьох збудників, особливо стафілококів та стрептококів. 
Клінічними експериментами було встановлено, що екстракт вівса знижує рівень холестерину і ліпідів в крові; зменшує чутливість організму (десенсибілізуюча дія), що перешкоджає виникненню алергійних реакцій. Овес багатий фосфоліпідами - "будівельним матеріалом" для клітинних мембран тканин. 
Усі життєві процеси неможливі без присутності Магнію та Селену, які беруть участь у метаболізмі, сприяють росту і розвитку людини, відіграють важливу роль у формуванні скелета, необхідні для функціонування імунної системи, володіють противірусними та заспокійливими властивостями. При дефіциті селену йод погано засвоюється організмом. Селен застосовується як потужний протираковий засіб, а також для профілактики широкого спектру захворювань. Згідно з дослідженнями прийом 200 мкг селену на добу знижує ризик захворюваності на рак прямої і товстої кишки - на 58%, на пухлини простати на 63%, на рак легень - на 46%, знижує загальну смертність від онкологічних захворювань на 39%.
Мікроелементи Магній та Селен введені у супозиторії "Касторітел" у вигляді хелатних комплексів з гліцином. Гліцин - амінокислота, яка має антиоксидантну та антитоксичну дію; зменшує психоемоційне напруження, агресивність; полегшує засинання, нормалізує сон; підвищує розумову працездатність. Такий спосіб застосування мікроелементів забезпечує відсутність токсичності та краще засвоєння організмом. 
ДМСО - розчинник, що чинить місцеву протизапальну, знеболюючу дію та збільшує трансдермальне перенесення діючих речовин, оскільки за кілька секунд проникає через шкіру і переносить інші речовини. 
ПЕГ-1500 - не токсична супозиторна основа, що має пом'якшуючу дію, миттєво переносить діючі компоненти до клітин, яка на відміну від масла какао більш стабільна, не так швидко псується та піддається сучасним методам виготовлення супозиторій (супозиторії з маслом какао виготовляються примітивним "кустарним" способом викачування). 
ПЕГ-400 - "носій" активних компонентів супозиторій.

Показання до застосування:

при вікових змінах, що впливають на чоловічу потенцію (передчасна еякуляція, зниження лібідо, імпотенція), для збільшення сексуального потягу;
новоутворення різної локалізації (у т. ч. й злоякісні); променева та хіміотерапія;
бактеріальні та грибкові інфекції сечостатевої системи жінок та чоловіків;
вірусні інфекції (ГРИП, герпес, гепатит, інфекції сечостатевої системи);
хронічні захворюваннях прямої кишки, геморой, коліт;
варикозне розширення вен нижніх кінцівок, атеросклероз, тромбофлебіт;
інфекційні захворювання легень (мускус вбиває паличку Коха, трави чинять бактерицидну дію);
захворювання опорно-рухової системи (як протизапальний, антисептичний, болезаспокійливий засіб);
важкозагоювальні рани; для відновлення в післяопераційний період;
як антистресовий засіб; для підвищення розумової, фізичної та психологічної працездатністі.

Спосіб застосування: лежачи ректально або вагінально по 1 шт. на ніч, попередньо змочивши кип'яченою водою, після введення бажано полежати 20-30 хв. Курс застосування від 21 дня (для профілактики) до 3х місяців, залежно від тяжкості захворювання. 
Протипоказано: при підвищеній чутливості до компонентів; вагітності, лактації; дітям до 5 років. Можливе виникнення алергійної реакції. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Количество в упаковке
10 штук
Медицинское применение
Инфекционные болезни; Проктологические заболевания; геморрой, трещины, зуд; Противоопухолевые средства; Сердечно-сосудистая система; Варикозное расширение вен
Производитель
Харьковская фармфабрика (Украина, Харьков)
Состав
Экстракт бобровой струи, трава зверобоя, чистотела, овса.
Форма
Свечи
Технические характеристики и комплектация товара,
могутбыть изменены производителем без уведомления
Свечи Комфорт Касторител
Написать отзыв
Ольга 2021-10-24

Когда назначили эти свечи, купила без раздумий! Ведь это продукт Харьковской фармфабрики. А значит, вся технология будет выдержана. И в качестве я не сомневаюсь.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок