Фіточай(моно) Циміцифуга — (Cimicifuga racemosa) (50г)

В наличии
90.00грн
Артикул: gr-192
Модель: gr-192

Просмотров: 200

Фіточай Цілющі корінці

Форма випуску: порошок 
Склад: кореневища клопогону гроновидного

Циміцифуга - це ідеальна безпечна альтернатива гормональної терапії при негативних проявах клімаксу. Вона є засобом вибору №1 і займає одне з перших місць за обсягами продажів в Німеччині, Австрії та інших країнах Європи. Її рекомендує Американська медична асоціація, як засіб терапевтичної підтримки в період клімаксу. Результати клінічних досліджень відділення гінекологічної ендокринології (НЦАГіП РАМН, 2002) підтверджують високу ефективність застосування циміцифугі в медичній практиці з метою негормональной корекції клімактеричних порушень.
У коренях клопогона (ботанічна назва циміцифуги) чітко визначені діючі речовини-маркери медичної стандартизації: тритерпенові глікозиди (цімігенол, актеін, ціміціфугозідний ізофлавон, формононетин), алкалоїди (ціміціфугін), сапоніни, фітостерини, фітоестрогени, саліцилова і ізоферуловая органічні кислоти, танін, вітаміни А, В5 і інші активні речовини.
Механізм лікувальної дії кореневищ добре вивчений. Будучи рослинним засобом з селективною естрогенорецепторною модулюючою активністю, Циміцифуга при пероральному прийомі селективно зв'язується з рецепторами яєчників, кісток, головного мозку, аорти і печінки, не впливаючи при цьому на матку і не стимулюючи зростання ендометрія. Фармакологічний ефект коренів циміцифугі порівнюється з низькодозованими коньюгированними естрогенами, основними точками програми яких - гіпоталамус, гіпофіз, яєчники. Але, незважаючи на естрадіолоподобу дію, Циміцифуга не знижує рівень ФСГ (фолікулостимулюючого гормону), що зберігає природну стимуляцію яєчників і підтримує синтез власних гормонів-естрогенів. У той же час, вона знижує підвищений в менопаузі рівень ЛГ (лютеїнізуючого гормону). Зменшення секреції гонадотропінів призводить до згасання вегетосудиних і психоемоційних розладів. Циміцифуга завжди демонструє свою перевагу в порівнянні з естроген терапією.
Крім того, активні речовини циміцифугі, зв'язуючись з естрогеновими рецепторами в лімбікоретікулярном комплексі, нормалізують синтез і обмін катехоламінів мозку: серотоніну, дофаміну, норадреналіну, підвищують рівень β-ендорфіну, збільшують рівень нейротензина, нормалізують активність центру терморегуляції.
Клінічні випробування кореневищ рослини, як засоби для лікування пост- і менопаузальних розладів, достовірно підтверджують ефективність і безпеку їх застосування при наявності вазомоторних і психоемоційних симптомів клімактерію, таких, як припливи, нічне потіння, головні болі, серцебиття, вагінальна сухість, атрофія. Циміцифуга реально сприяє усуненню занепокоєння, почуття тривоги, нервозності, депресії, безсоння, покращує якість сну і скорочення ранніх пробуджень.
Інший областю призначень препаратів з циміцифугі є посткастраційний синдром у оперованих жінок репродуктивного віку. Вона покращує загальний стан, послаблює вираженість симптомів. Активно впливаючи на біохімічні маркери репаративних процесів в кістковій тканині, перешкоджає розвитку остеопорозу, зменшуючи втрату кісткової тканини, прискорюючи загоєння переломів, стимулюючи синтез білків остеобластів. У таких випадках циміцифугу добре поєднувати з листям і корінням кропиви травневої, кульбабою, окопником.
Дослідження останніх років констатують результативність застосування циміцифугі при захворюваннях жіночої статевої сфери, в тому числі мастопатія, ендометріоз, аменорея, дисменорея, безпліддя, ювенільні порушення менструального циклу. Вона достовірно знижує ризик раку молочної залози на 60%. У комплексній терапії мастопатії, аменореї, дисменореї, безпліддя, запальних процесів в матці і яєчниках раціонально поєднувати коріння циміцифугі з конюшиною, діоскореєю. При наявності гормонозалежних пухлин, раку молочної залози, матки, яєчників, шийки матки, прийом циміцифугі сприяє посиленню дії тамоксифену, за рахунок антігіогенного дії на судини пухлини. Спільне використання циміцифугі з вітексом, солодкою, робить благотворний вплив на гормональний баланс, усуває саму причину виникнення таких пухлин, попереджає статеве згасання і вікові зміни фігури.
Позитивний результат завжди дає застосування циміцифугі в лікувальній практиці кольпитів, лейкоплакії, краурозовой вульви, пов'язаних з метаболічними порушеннями в статевих органах в період менопаузи.
Для страждаючих від передменструального синдрому прийом циміцифугі послаблює надмірну чутливість тканин матки, тим самим зменшуючи біль і спазми.
У дерматології і косметології коріння циміцифуіу використовуються для попередження утворення прищів. Можна реально знизити ризик появи прищів, особливо на лобі, перед місячними, під час менопаузи. Покращуючи стан шкірних покривів, Циміцифуга є ефективним засобом профілактики сухості і старіння шкіри, появи судинних «сіточок», зморшок, пігментних плям.
Показання до застосування.
 Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб профілактики клімактеричних розладів, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:
-гормональні збої;
- клімактеричний синдром (підвищена пітливість, припливи, розлади сну, депресія, коливання настрою);
- психоемоційні і вегетативні порушення в пре- і клімактеричний період;
- посткастраційний синдром; ранній клімакс;
- артеріальна гіпертензія, атеросклероз, гіперхолестеринемія на тлі клімаксу;
- комплексна терапія онкологічних захворювань;
- ожиріння (обмінно-ендокринні порушення на тлі гормональний збоїв);
- гормонозалежні пухлини (мастопатія, міоми); ендометріоз;
- безпліддя;
- порушення менструального циклу (аменорея, дисменорея, нерегулярні, мізерні менструації, ендометріоз, ювенільні порушення менструального циклу, передменструальний синдром) в комплексній терапії;
- метаболічні порушення (трофічні зміни в сечовому міхурі, уретрі) пов'язані з менопаузою;
- менструальна прищавий.

Рекомендації щодо застосування та виготовлення відварів, напарів, настоянок:
 - кращий варіант заварювання фіточаю: скляна, фарфоровий, фаянсовий, емальований посуд, термос;
- дозування:
1) порошок (для прийому всередину) - рекомендована доза 0,2-0,6г (1/4 - 1/2 чайної ложки) на прийом.
2) для отримання напару - 1-2 чайні ложки на 1 склянку окропу, настояти в теплі 20-30 хвилин;
3) для отримання настою, відвару: 1-2 чайні ложки на 1 склянку окропу, настояти 30-60 хвилин на водяній бані, або 6-8 годин в термосі, процідити, віджати, додати кип'яченої води до початкового об'єму;
прийом: пити ковтками в стадії спокою (релаксу) по 50-30мл 2-3 рази на день;
4) для отримання настойки: готують на горілці або 70˚ спирті. Залити сировину, в співвідношенні 1: 5 або 1:10 алкоголем, настояти в темному місці 7-14 днів, збовтуючи, процідити;
прийом: пити по 10-15 крапель на 30 мл води - 2-3 рази на день, за 30-40 хв до їди..

 

Фіточай(моно) Циміцифуга — (Cimicifuga racemosa) (50г)
Написать отзыв

Нет отзывов об этом товаре.

Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок