Фіточай Нирковий Кристалон - нирки без солі, суглоби без болю» (20 ф/пакетів)

В наличии
39.00грн
Артикул: gr-186
Модель: gr-186

Просмотров: 207

Форма випуску: фільтр-пакети

Склад: листя кропиви, трава споришу, трава звіробою, трава пол-пали/ортосифона, деревію; квіти ромашки, волошки.
У чаю приємний бальзамічний, луговий аромат, з нотками специфічної гіркоти.  Всі інгредієнти, що входять до складу, не тільки дбають про роботу головного фільтра організму - нирок, але і підтримують їх життєву енергію, знижують ризик вірусного і бактерійного навантаження, попереджають розвиток запалення, утворення сольових відкладень в нирках, сечовому міхурі, суглобах, нормалізують уродинаміку,  сольовий обмін, активують детоксикаційні процеси, сприяють виведенню піску і патологічних метаболітів з сечею, полегшують функціонування нирок в регіонах з високим рівнем мінеральних солей у воді.

Фіточай Нирковий Кристалон - нирки без солі, суглоби без болю» (20 ф/пакетів)
Написать отзыв
Олена 2022-06-29

Вирішила замовити цей чайок разом із пігулками для нирок цього ж виробника. Минулого року приймала їхню клітковину, і мені вона сподобалася. Восени обійшлося без загострень, а ось взимку з'явився якийсь ниючий біль. Тому спробую спершу ці препарати. Може, вийде обійтись без сильних пігулок.

Андрей 2022-06-29

Почечных чаев и сборов очень много. Но я решил заказать именно этого производителя потому, что уже знаком с его чаями. Понравилось качество и устроила цена. Доставили Укрпочтой - вышло недорого.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/yretcphq/public_html/system/storage/modification/catalog/view/theme/zendtheme/template/product/product.tpl on line 609
Вопрос-ответ

Отправка...
Заказать звонок